23 червня 2017 р о 10:00 год конференція «Особливості технології вирощування черешні.

«Особливості технології вирощування черешні. Канали збуту на внутрішній  та зовнішній ринки» «Інформаційно-консультаційний центр «Агро-Таврія» (м. Мелітополь) у партнерстві з Українським Проектом бізнес-розвитку плодоовочівництва UHBDP, який реалізується  асоціацією MEDA за фінансової підтримки держави Канада продовжують свою активну діяльність ...


«Особливості технології вирощування черешні. Канали збуту на внутрішній  та зовнішній ринки»
«Інформаційно-консультаційний центр «Агро-Таврія» (м. Мелітополь) у партнерстві з Українським Проектом бізнес-розвитку плодоовочівництва UHBDP, який реалізується  асоціацією MEDA за фінансової підтримки держави Канада продовжують свою активну діяльність у південному регіоні України. Черговим значущим кроком з метою посилення можливостей агровиробників шляхом фінансової підтримки, інформування, консультацій та постійної допомоги у застосуванні здобутих знань на практиці стане щорічна конференція для виробників та поціновувачів черешні:

23 червня 2017 року о 10:00 годині за адресою:

Запорізька область, м. Мелітополь, проспект Б. Хмельницького, 18,  (Таврійський ДАТУ), аудиторія № 1127.

Черешня— візитівка м. Мелітополь і є  ключовою культурою для агровиробників Запорізької області. Над перспективами розвитку цієї культури працюють багато науковців із науково-дослідних установ  : Мелітопольська дослідна станція імені  М.Ф. Сидоренка, Інститут садівництва НААН України, Таврійський державний агротехнологічний університет. Практичні поради, безцінний досвід та  результати цієї роботи будуть представлені у форматі живої дискусії. Долучившись до конференції Ви матимете можливість знайти відповіді на актуальні питання щодо:

  • інноваційних сортів черешні;
  • систем живлення та захисту рослин, зокрема систем живлення кісточкових культур;
  • прийомів розмноження черешні;
  • технологічних особливостей збору та охолодження черешні;
  • каналів збуту черешні на внутрішньому та зовнішньому ринках.

Для усіх бажаючих участь у конференції безкоштовна.

ГОЛОВНИЙ СПОНСОР UHBDP:
www.uhbdp.org
info@uhbdp.org
0-800-500-184 (безкоштовно)
ОРГАНІЗАТОР ІКЦ»Агро-Таврія»:
www.ikcat.org
agro.tavriya@gmail.com
+38(0619)42-13-68
+38-097-949-17-88
kostikkarpenko@gmail.com