21 серпня у Великих Сорочинцях відкриється ювілейний ярмарок

з 21 по 26 серпня, згідно з традицією, у селі Великі Сорочинці Миргородського району Полтавської області, на батьківщині Миколи Гоголя відбудеться Національний Сорочинський ярмарок- 2018 . Офіційне відкриття - 21 серпня об 11.00.

 Ярмарок  ювілейний. Адже цього року виповнюється 20 років Проекту відродження Сорочинського ярмарку. Керівник проекту – кавалер орденів княгині Ольги ІІІ та ІІ ступенів Світлана Свищева. А також це двадцятий ярмарок, який організовує і проводить ТОВ «Сорочинський ярмарок».

Не зважаючи на те, що ярмарок має вікову  історію, він є дуже сучасним і актуальним, бо крокує в ногу з потребами і приймає виклики часу. Саме тому,  цього року ми відроджуємо аграрне містечко, у якому плануємо широко представити не лише сільськогосподарську техніку, але і тваринництво та птахівництво.  А ті, хто виробляє енергозберігаючу продукцію, традиційно отримають найкращі місця в секторі промислових підприємств. Всі учасники матимуть можливість провести на високому рівні будь-які заходи ділової програми.

 Запрошуємо до участі промислові підприємства та підприємства АПК, приватних підприємців, майстрів народних промислів, заклади громадського харчування та розваг, організаторів колективних експозицій, туристичні компанії, пісенні, танцювальні та музичні колективи та інших аматорів сцени. Будемо вдячні за підтримку спонсорам  та інформаційним партнерам. Щиро  раді усім гостям – як співвітчизникам, так і іноземцям. Адже Сорочинський ярмарок – це центр народної дипломатії.

Умови участі, бланки заявок та вся необхідна інформація на офіційному сайті: www.yarmarok.in.ua  Листи надсилати на електронну адресу: sorochiny@ukr.net

Довідки за телефонами:( 0532) 508211, 508212 або 066-8597-074

                                       Прес-служба ТОВ «Сорочинський  ярмарок»