AMVAC придбає лінійку Quizalofop у Corteva Agriscience

American Vanguard Corporation нещодавно оголосила про придбання продуктової лінійки Quizalofop (QPE) гербіцидів від Corteva Agriscience, сільськогосподарського відділу DowDuPont.

Ця транзакція включає в себе придбання технічних реєстрацій, інформацію про комерційні продажі і передачу існуючих домовленостей про постачання продукції. Фінансові умови не розголошуються.

Ерік Уінтемьют, голова і виконавчий директор American Vanguard, прокоментував: «Наше придбання лінійки продуктів QPE у Corteva Agriscience надає нашому бізнесу щодо захисту врожаю портфель цінних марок гербіцидів, які займають значні лідируючі позиції на північноамериканському ринку. Ці продукти доповнюють існуюче використання гліфосату, глюфосинат і 2,4-Д».

Крім того, нова технологія посіву насіння кукурудзи DowDuPont Enlist ™ забезпечує стійкість рослин до цих гербіцидів QPE, що робить їх ідеальними для досягнення покращеного управління бур’янами. У цьому придбанні AVD отримала ліцензію на продаж QPE для використання окремо або з гербіцидами Enlist понад нових насіння кукурудзи Enlist, сегмент, який, як очікується, значно зросте в найближчі роки ».

Інфоіндустрія за матеріалами news.agropages.com