Чому не працює автоматична система розподілу вагонів?

Новий механізм розподілу вагонів, який впровадили в попередньому сезоны на «Укрзалізниці», перевізники оцінили по достоїнству і повністю схвалили. З єдиною обмовкою – система ця поки тільки номінально автоматична, насправді, вона працює частково в ручному режимі. Про це заявив президент Української зернової асоціації Микола Горбачьов.«При« УЗ »організована нова компанія, яка називається ЦТЛ – Центр транспортної логістики, на баланс якої передали всі вагони-зерновози. Створена і програма автоматичного розподілу вагонів. Можу сказати, що ця програма не працює в автоматичному режимі, вона працює в досить ручному режимі », – акцентував Микола Горбачьов.

Як зазначив Горбачьов, представники ринку зустрічалися кілька разів з «УЗ» і задавали питання, яким чином і чому систему назвали автоматичною.

«На зустріч з нами запрошували розробників, які підтвердили, що  програма не автоматична – вона потребує суттєвого доопрацювання. Адже як і раніше в цю програму має велике втручання людина », – розповів Микола Горбачьов.

За його словами, складності «УЗ» в тому, що в один день побудувати систему з управління таким величезним підприємством, зрозумілі.

«Але в той же час можу сказати, що на сьогоднішній день склалася ситуація, при якій аграрний сектор дуже істотно страждає від дії інфраструктури, зокрема від« УЗ »», – зазначив президент Української зернової асоціації.

Як розповів Микола Горбачьов, на сьогодні в Україні тільки з тисячі діючих елеваторів тільки 46, які здатні відвантажувати вагони.

«Цю цифру нам дала« УЗ », ми цю цифру не придумали. Але якщо подивитися, де регіонально знаходяться ці елеватори, то можна побачити, що вони не прокривают всю територію України. І виходить, що вивезти зерно з деяких регіонів, практично неможливо. Вагони стоять завантажені, і по кілька днів, а то і тижнів вагони не подають. Тому що не вистачає чи то тяги тепловозу, то чи вагонів », – підкреслив він.

https://www.istochnik.info

Інфоіндустрія

Читайте нас у Telegram

Пов’язані теми:

Популярні Новини

Підпишись на Infoindustry