IFC надала кредит «Астарті»

Міжнародна фінансова корпорація (МФК, IFC), яка є членом групи Світового банку, надала фінансування найбільшому виробнику цукру в Україні — компанії «Астарта-Київ» на загальну суму 30 млн дол. Про це йдеться в прес-релізі корпорації.

«Фінансування IFC надається на підтримку 2-річної інвестиційної програми компанії, спрямованої на підвищення ефективності та конкурентоспроможності шляхом модернізації цукрових заводів. Це допоможе «Астарті» скоротити споживання газу, електроенергії та води», — йдеться в повідомленні.

Агропромхолдинг «Астарта» — найбільший виробник цукру в Україні з часткою виробництва близько 25%, земельний банк якого становить 245 тис. га.  Компанія здійснює діяльність в Полтавській, Вінницькій, Хмельницькій, Тернопільській, Житомирській, Чернігівській, Черкаській і Харківській областях.

Найбільшими акціонерами «Астарти» є бізнесмен Віктор Іванчик і міжнародна фінансова група Fairfax Financial Holdings Limited, акції компанії торгуються на Варшавській фондовій біржі.

«Агробізнес є пріоритетною галуззю для IFC в усьому світі, і Україна дуже важлива для нашої стратегії в секторі», — зазначила головний операційний директор IFC Стефані фон Фрідебург.

Інфоіндустрія