1

Керівництво нового підрозділу Crop Science від Bayer

Леверкузен, 7 травня 2018 року – компанія Bayer оголосила про обрання керівництва вищої ланки для підрозділу Crop Science, яке приступить до своїх обов’язків після завершення запланованого придбання Monsanto компанією Bayer.

Завершення операції все ще чекає схвалення регуляторних органів. Компанії Bayer та Monsanto продовжують тісно співпрацювати з регуляторними органами з метою завершення операції у другому кварталі 2018 року.

Нове керівництво вищої ланки очолить Ліам Канден, який залишається членом Правління компанії Bayer та генеральним директором підрозділу Crop Science з головним офісом у Монхаймі, Німеччина. Він також є відповідальним за діяльність бізнес-підрозділу ветеринарних препаратів компанії Bayer (Animal Health). «Ліам Канден має більш ніж 25 років досвіду керівництва та розвитку бізнесу в галузі сільського господарства та охорони здоров’я. Ми переконані, що він стане успішним керівником об’єднаного підрозділу Crop Science», зазначив Вернер Веннінг, Голова Наглядової Ради компанії Bayer AG.

Керівництво вищої ланки буде включати такі посади, які нестимуть спільну відповідальність за об’єднану діяльність підрозділу Crop Science компанії Bayer та Monsanto після завершення придбання:

Бретт Бегеманн (Brett Begemann) очолить відділ комерційних операцій (Виконавчий директор). Він наразі є Виконавчим директором Monsanto. Офіс Бегеманна буде знаходитися в Сент-Луїсі.
Д-р Міхаель Штерн (Michael Stern) очолить відділ точного землеробства / клімату. Він наразі є Виконавчим директором підрозділу Climate Corporation компанії Monsanto. Офіс Штерна буде знаходитися в Сент-Луїсі.
Д-р Роберт Райтер (Robert Reiter) очолить відділ досліджень та розробок. Він наразі є керівником відділу технологій, інтеграції та планування в компанії Monsanto. Офіс Райтера буде знаходитися в Монхаймі.
Франк Тергорст (Frank Terhorst) очолисть відділ стратегії та управління портфоліо. Він наразі є відповідальним за планування до моменту злиття компаній в межах підрозілу Bayer Crop Science. Офіс Тергорста буде знаходитися в Сент-Луїсі.
Д-р Дірк Бакгаус (Dirk Backhaus) очолить відділ постачання продукції. Він наразі обіймає таку ж посаду в межах підрозділу Bayer Crop Science. Офіс Бакгауса буде знаходитися в Монхаймі.
Хесус Мадразо (Jesus Madrazo) очолить напрямок з сільськогосподарських питань та розвитку стійкого сільського господарства. Він наразі є відповідальним за глобальне постачання та комерційні операції в компанії Monsanto. Офіс Мадразо буде знаходитися в Монхаймі.
Джеймс Свонсон (James Swanson) стане директором з інформаційних технологій та керівником відділу IT / цифрової трансформації в межах підрозділу Crop Science. Він наразі є директором з інформаційних технологій в компанії Monsanto. Офіс Свонсона буде знаходитися в Монхаймі.
Габріель Оельшлегер (Gabriele Oehlschlaeger) стане бізнес-патнером з HR. Наразі вона відповідає за підвищення кваліфікації персоналу у відділі управління персоналом компанії Bayer. Офіс Оельшлегер буде знаходитися в Монхаймі.
Міхаель Шульц (Michael Schulz) стане фінансовим директором Crop Science та керівником відділу фінансових операцій. Він наразі є відповідальним за фінансові операції в підрозділі Bayer Crop Science, і його офіс буде знаходитися в Сент-Луїсі.
Д-р Ларс Бенеке (Lars Benecke) очолить відділ юридичних питань, патентів та комплаєнсу. Він наразі обіймає таку ж посаду в межах підрозілу Bayer Crop Science, і його офіс буде знаходитися в Монхаймі.
Мартін Доукінс (Martin Dawkins) очолить відділ інтеграції після злиття компаній. Він наразі є відповідальним за інтеграцію компаній в межах підрозділу Bayer Crop Science. Офіс Доукінса буде знаходитися в Монхаймі.

Інфоіндустрія за матеріалами прес-служби компанії «Bayer»