1

Компроміс у прийнятті закону «Про пестициди і агрохімікати»

Прийняття законопроекту  щодо внесення змін у ЗУ «Про пестициди і агрохімікати» тягне за собою багато нюансів, це бомба уповільненої дії.

Для уникнення масового завезення на територію України, особливо небезпечних і не протестованих експериментально пестицидів та агрохімікатів, потрібно відмовитися від прийняття законопроекту про внесення змін у ЗУ «Про пестициди і агрохімікати», які стосуються спрощення ввезення пестицидів на митну територію України.

Від 1 березня 2018 року в порядку денному ВРУ планувалось голосування за прийняття  законопроекту  щодо внесення змін у ЗУ «Про пестициди і агрохімікати», які стосуються спрощення ввезення пестицидів на митну територію України. Його прийняття несе ризики для всіх українців  і перетворить Україну на «випробувальний» полігон для небезпечних хімічних речовин.

На думку власника групи компаній УКРАВІТ Віталія Ільченка, потрібено доопрацювати законопроект із введенням вимоги, аби ввезена речовина була зареєстрована принаймні в одній із країн, які входять до СОТ.

Инфоиндустрия по материалам agropolit.com