Мікробіологічні препарати від компанії Хімагромаркетинг

Виробництво та використання біологічних засобів захисту рослин перебуває в Україні на початкових етапах. Це пов’язано з тим, що у нас органічне виробництво тільки починає розвиватись, а в традиційних технологіях левова частка в захисті рослин належить хімічним пестицидам.Проте останнім часом спостерігається зростання попиту на мікробні препарати, що є наслідком значного зростання ціни на хімічні засоби захисту рослин та появи високоефективних мікробіологічних препаратів.

Біологічні засоби захисту дозволяють значно здешевити технологію виробництва продукції, а комбіновані системи захисту дають можливість запобігти явищу виникнення резистентності до хімічних пестицидів у збудників хвороб та шкідників, яке спостерігається при використанні лише хімічного методу захисту.

Компанія Хімагромаркетинг активно впроваджує біологічні препарати в інтенсивних та органічних технологіях вирощування від кращих світових виробників. В портфоліо компанії вже зареєстровані Ендоспор ДМ, Нітроген Т, Нітроген Квік, Бактива, Бактолайв СІД.

Біологічний препарат Ендоспор ДМ від німецької компанії Bactiva на ринку України уже встиг себе зарекомендувати як інноваційний протруйник для підживлення та  захисту рослин .

До складу препарату входять:

Ендомікоризні гриби Glomus intraradlces;
Корисні бактерії (PGPR): Azospirillum brasilense, Azotobacter chrococcum, Bacillus megaterium, Pseudomonas fluorescens
Вітаміни: Біотин, Фолієва кислота, B, B2, B3, B6, B7, B12, C, K
Дія біологічного препарату Ендоспор ДМ ґрунтується на симбіозі ґрунтових мікроорганізмів з рослинами. Багато необхідних елементів живлення, наприклад, деякі сполуки фосфору, кальцію, калію, азоту, знаходяться в ґрунті в недоступній формі і тільки завдяки корисним мікроорганізмам рослини їх можуть активно засвоювати.

Інокуляція насіння бобових – екологічно безпечна та економічно вигідна технологія азотфіксації. Компанія Хімагромаркетинг пропонує бактеріальні інокулянти на сою Нітроген Т (0,2 кг/100 кг насіння) та Нітроген Квік (0,4 л/100 кг насіння), від італійської компанії  Agrifutur, препарати на основі бактерій Bradyrhizobium japonicum. Ці бактерії фіксують азот із повітря, тобто перетворюють його з газоподібної на доступну для рослин форму іона амонію NH4+. Важливо знати, що для кожного виду бобових виводиться свій особливий вид бактерій, на який рослина реагуватиме утворенням бульбочок. Наприклад, соя реагує лише на Bradyrhizobium japonicum. Завдяки інокуляції бобові не лише одержуватимуть азот із повітря, а й накопичуватимуть його в корінні та рослинних рештках, що забезпечить азотом наступні культури.

Також компанія Хімагромаркетинг пропонує біофунгіциди з широким спектром дії. Біологічні препарати Бактива (0,25 кг/га) та Бактолайв СІД (0,1 кг/га) від німецьких компаній Bactiva та RHIZO-MIC. Бактерії Bacillus subtilis, що входять в склад препарату проявляють різнобічну дію на збудників захворювання: виробляють антибіотики, є антагоністами по відношенню до фітопатогенів. Крім того, в більшості випадків вони проявляють стимулюючий ефект щодо імунітету культур. Гриб Trichoderma пригнічує розвиток фітопатогенів прямим паразитуванням, конкуренцією за субстрат, а також виділенням біологічно активних речовин, які пригнічують розвиток багатьох видів збудників захворювань і гальмують їх репродуктивну здатність.

За рахунок високої біологічної активності гриб Trichoderma швидко освоює субстрат, активно бере участь в розкладанні органічних сполук, процесах амоніфікації та нітрифікації, посилення мобілізації фосфору і калію, збагачуючи ґрунт рухливими формами поживних речовин.

Багатофункціональність біологічних препаратів від компанії «Хімагромаркетинг», їх комплексна дія дозволяє виконувати одночасно декілька біологічних функцій культур (прискорення схожості насіння, захист його від хвороботворних бактерій і грибів, покращення живлення рослин, підвищення родючості ґрунту), що важливо для економії коштів у аграрному виробництві.

Інфоіндустрія за матеріалами прес-служби компанії «Хімагромаркетинг»

Читайте нас у Telegram

Популярні Новини

Підпишись на Infoindustry