Міжнародна конференція «Технології та інновації: від землі — до готового продукту» відкриє учасникам нові можливості виробництва і ринки збуту

Всього один тиждень залишається до конференції садівничої та переробної галузей «Технології та інновації: від землі - до готового продукту». Вже 22 червня у Вінниці представники садівничих, ягідних і переробних підприємств, а також рітейлерів і виробників обладнання для переробки фруктів і ягід зможуть обмінятися свіжими ідеями і поділитися новими досягненнями. Дводенна річна конференція 2017 включає виставку, презентації, дегустації, лекційну частину, масштабний бізнес-тур і майстер-клас в горіховому саду.

Щодня до числа учасників конференції приєднуються нові компанії, садівники, горіховоди і ягодоводи. Свою участь вже підтвердили понад 70 господарств і підприємств!

Як завжди насиченою буде науково-практична частина конференції. А виставка сучасних технологій для плодово-ягідної галузі, організована в рамках проведення конференції, відкриє для учасників нові можливості в переробці вирощеної продукції. Заплановано й переговори з представниками торговельних мереж.

Свою участь у заходах конференції вже підтвердили експерти компаній: VORAN (Австрія), «Розетта-Агро» (Україна — Нідерланди), Van Kempen (Нідерланди), «Агрофірма « Весна 2011», MFT (Італія),«ФруТек», Haygrove (Польща), «Артес Політехніка Україна», розплідник ягідних рослин Кліома Сервіс ™, плодорозсадник резистентних сортів ДП ​​«Голланд Плант Україна», EFT Group, «Евкаліпт Р», Timac AGRO, «Українська овочева компанія» (UVC), АІК, «А Профі», «Агрісол», «Спектрум», «Полив Сервіс», « БТУ-Центр», « Пак-Трейд», «Полив Сервіс», «Спектрум», Dekoplant,« ПЛАНТА ГРУП», UNI-MASZ HM Juszczuk Sp.j., «Контейнери України», Steiner Ukraine, Bühler і інші.

Генеральний партнер конференції — компанія Bayer — представляє фахівцям новітні розробки із захисту саду і ягідника від хвороб і шкідників. А Генеральний Юридичний партнер конференції — патентно-правова фірма «Пахаренко і партнери» — вже за традицією проведе круглий стіл «Інтелектуальна власність на захист ваших інвестицій».

22-23 червня 2017 року, Вінниця, Україна
Розважально-готельний комплекс «Гостевія»
(С. Стрижавка, 10 км від Вінниці)
Офіційний сайт: forum.techdrinks.info

Організатори конференції — інформаційно-видавничий проект «Технології та Інновації».
Ознайомитися з докладною програмою конференції можна на офіційному сайті: forum.techdrinks.info.