1

Наталія Зарицька: «Ми долучаємо до УАК Challenge AГРО молоду прогресивну еліту»

Заступник генерального директора УАК Наталія Зарицька в інтерв’ю  головному   редактору  Agro.fm Олександру  Журавлю розповіла про нові напрямки діяльності Української аграрної конфедерації та нові заходи, які організовує команда цієї організації.

— В Україні нині працюють 86 профільних аграрних асоціацій, а конфедерація – одна. Наше Всеукраїнське громадське об’єднання  нещодавно відсвяткувало 15-річницю із часу свого заснування, — повідомила Наталія Зарицька. Незмінним президентом УАК є народний депутат Леонід Козаченко, який встигає бути одним із найактивніших парламентаріїв-аграріїв, та надихати нашу команду на нові звершення. Саме тому  УАК постійно  інтригує аграрну спільноту своєю активністю.  До конфедерації нещодавно приєднались Асоціація українських виробників «Морозиво і заморожені продукти», а також компанії СКБ «Ватра» та  «Ecodevelop», які просувають на ринку біогазові технології.   Таким чином, УАК як громадська організація не лише ефективно захищає  інтереси аграріїв, а й робить внесок у  формування громадянського суспільства в Україні.

В інтерв’ю Наталія Зарицька акцентувала увагу на ефективності заходів, які організувала Українська аграрна конфедерація. Зокрема, йшлося про сучасні тренди землекористування в Україні,  розвиток біогазової галузі, а також проблеми інвестицій та кредитування АПК. Усі ці заходи мали безпосередній вплив на розвиток агросектору. Скажімо, один із відомих банків після круглого столу, присвяченого інвестиціям та кредитуванню, організованого УАК, розширив власну програму кредитування аграрного сектору.

Незабаром – 25 квітня – відбудеться круглий стіл, присвячений  проблемам логістики, де ключовими  спікерами будуть президент Української зернової асоціації  Микола Горбачьов  та генеральний директор ТОВ «Вертикаль» Олег Бурлаченко. – Це буде не просто круглий стіл, а ефективна платформа з питань логістики,  де голос аграріїв буде почутий, — переконана Наталія Зарицька. Якісно новим експрес-форматом експертного спілкування стане УАК Challenge Agro, який стартує  17 квітня.

— Це – наше інформаційне ноу-хау. Цей проект започатковано на хвилі інновацій та комунікацій, який дуже актуальний  в умовах діджиталізації суспільства. Звідси й назва заходу Challenge, або виклик, на який аграріям потрібно відповідати негайно. Ми презентуємо полярні точки зору на проблему. Тема № 1 —  ринок землі. Запитання провідним експертам в аграрному секторі на сторінці УАК у Фейсбук ставитимуть студенти.  Ми плануємо долучити до УАК Challenge Agro молоду прогресивну еліту не лише із Києва, а й усіх областей України, — запевнила Наталія Зарицька.

Інфоіндустрія