«Нібулон» відкрив новий зерновий термінал

У селі Біленьке Запорізької області 15 червня відбулося відкриття нового терміналу з відвантаження зернових та олійних культур, який компанія "Нібулон" збудувала  всього за три місяці.

Перевантажувальний термінал філії «Хортиця» у Запорізькій області зведено за кошти Європейського інвестиційного банку. Кредитна угодна на загальну суму $74 млн була підписана гендиректором «Нібулону» Олексієм Вадатурським в Брюсселі.

Так, вперше за 25 років незалежності України Євроюанк без гарантій з боку держави чи банків, а лише під фінансові зобов’язання компанії «Нібулон», надав кошти безпосередньо українській компанії.

У рамках цієї співпраці сільськогосподарське підприємство проводить глибоку реконструкцію власного суднобудівно-судноремонтного заводу в Миколаєві, будує нові вантажні судна та перевантажувальні термінали.

Вартість будівництва терміналу, розміщеного на ділянці більше 6 га, становить близько півмільярда гривень. Новозведений комплекс має наступні технічні характеристики: об’єм зберігання зерна ― 77 тис. тонн, добова потужність сушарок становитиме 4 тис. тонн, добова потужність з відвантаження на водний транспорт ― 12 тис. тонн. Загальна потужність комплексу з відвантаження ― 716,тис. т/рік.

Інфоіндустрія