1

«Нібулон» відвідав перший віце-президент ЄБРР Філ Беннетт

7 березня 2018 року в рамках візиту до України підприємства компанії «НІБУЛОН» у м. Миколаєві відвідав перший віце-президент Європейського банку реконструкції та розвитку Філ Беннетт разом із керуючим директором ЄБРР у країнах Східної Європи і Кавказу Франсісом Маліжем та головою представництва ЄБРР в Україні Шевкі Аджунером.

Це надзвичайна подія, адже вперше підприємства компанії «НІБУЛОН» відвідує делегація ЄБРР такого високого рівня. Нагадаємо, що представники Ради директорів банку відвідують підприємства компанії вже втретє, щоб на власні очі переконатися: інвестиційну програму «НІБУЛОН» реалізує вчасно та успішно. Так, зокрема Франсіс Маліж та Шевкі Аджунер восени минулого року вже відвідували один з об’єктів компанії, що було збудовано на кошти ЄББР, – філію «Градизьк» компанії «НІБУЛОН» (Полтавська область).  А перший візит Ради директорів банку відбувся ще у  вересні 2012 року на іншу полтавську філію «НІБУЛОН»  у м. Глобине.

ЄБРР і «НІБУЛОН» об’єднує  давнє і надійне партнерство, яке розпочалось з отримання українською компанією кредиту ще у 2010 році. Сьогодні фахівці української компанії та європейського банку спільно працюють над тим, щоб інвестиційні проекти реалізовувались максимально ефективно, а виділені кошти освоювались на благо української економіки. Так, у липні 2017 року під час урочистого відкриття нового перевантажувального термінала компанії «НІБУЛОН» у Голій Пристані Херсонської області  ЄБРР підписав з компанією угоду про розширення синдикованого кредиту в розмірі 90 млн доларів. А кілька тижнів тому Україну облетіла новина: ЄБРР виділив «НІБУЛОНу» 50 млн доларів США на продовження проекту відродження річкових перевезень. Угода стала частиною  великого проекту компанії щодо будівництва перевантажувальних терміналів і флоту на загальну суму більше 200 млн доларів США.

«Ми приїхали до вас, щоб ще раз на власні очі побачити, як компанія «НІБУЛОН» успішно втілює проекти, на які ми та інші фінансові інститути виділяємо кошти. Тож ми раді бачити, що «НІБУЛОН» допомагає розвивати інфраструктуру країни, річкову інфраструктуру для того, щоб поліпшити процес транспортування зерна, і таким чином допомогти економічному розвитку країни», – зазначив Шевкі Аджунер.

Сьогодні саме тут, у Миколаєві, за підтримки цього міжнародного фінансово-кредитного інституту «НІБУЛОН» реалізує свої масштабні інвестиційні проекти, покликані модернізувати логістичну  систему в Україні та підняти вітчизняну економіку на новий рівень. Уперше в історії нашої держави приватна компанія самостійно взялась за відродження внутрішніх водних перевезень і суднобудування – галузей, які до цього вважались навіки втраченими.

У Миколаєві гості мали змогу ознайомитися з результатами масштабної реконструкції потужностей суднобудівно-судноремонтного заводу компанії «НІБУЛОН» та реалізацією суднобудівної програми компанії, а також ходом будівництва комплексу з перевалки зернових та олійних культур у складі перевантажувального термінала у Миколаєві ємністю близько 43 тис. тонн.

Франсіс Маліж був вражений тим, що побачив на перевантажувальному терміналі і на суднобудівно-судноремонтному заводі компанії: «Я не вперше відвідую компанію «НІБУЛОН», але вперше відвідую підприємства компанії в Миколаєві. Дуже приємно бачити підприємство, що так активно розвивається та робить великий внесок у розвиток українського аграрного сектору, який абсолютно точно потребує сучасної транспортної інфраструктури. І це, безумовно, важливо не лише для «НІБУЛОНа», але й для всієї України».

«Я також вражений, але не лише фізичною інфраструктурою, а й ідеєю, яка за цим стоїть. Я думаю, що сутність підприємницької діяльності полягає саме в умінні розпізнати можливості, які можна використати. Багато інших людей дивились на це саме підприємство і не бачили можливостей, які побачила компанія «НІБУЛОН» та її власники. Я дуже задоволений і вражений. Ми задоволені нашим партнерством та раді, що у нас така довга історія співпраці, але попри це ми чекаємо нових можливостей допомогти побудувати цю інфраструктуру», – підкреслив  Філ Беннетт.

У ході зустрічі на до гостей приєднався народний депутат України Андрій Вадатурський, який у рамках своєї депутатської діяльності очолює міжфракційне депутатське об’єднання «За розвиток річок України» та послідовно займається законопроектною діяльністю, спрямованою на розвиток внутрішніх водних шляхів та суднобудівної галузі України, а також є співавтором законопроекту № 2475 а-3 «Про внутрішній водний транспорт».

Європейський банк реконструкції та розвитку вже багато років залишається беззмінним партнером компанії «НІБУЛОН». Ми вдячні та глибоко цінуємо наших надійних партнерів – провідні міжнародні фінансові інститути, які, незважаючи на непросту ситуацію в українській економіці, інвестували і продовжують інвестувати в проекти нашої компанії. Високі досягнення компанії «НІБУЛОН» були б неможливими без цієї колосальної багаторічної підтримки!

Інфоіндустрія