ОПЗ оголосив нового постачальника давальницької сировини — ETFX UK Group LLC

Одеський припортовий завод через власний веб-сайт повідомив прорезультати проведеного конкурсу з відбору партнера для роботи за давальницькою схемою переробки природного газу. Їм стала ETFX UK Group LLC, зареєстрована в Омані. 

 

Більш детальну інформацію про учасників конкурсу і його перебіг повідомив на своїй сторінці Facebook Микола Щуриков, перший заступник директора Одесского припортового заводу.

 

Станом на 14.00 21.09.2018 р. на адресу АТ «ОПЗ» надійшли пропозиції від компаній, зацікавлених у взаємній співпраці у сфері переробки давальницького природного газу на виробничих потужностях заводу, а саме: International V.T.I. Group Holding B.V. (США), ETFX UK GROUP LLC (Оман), ТОВ «БОРОС».

 

Проте компанії International V.T.I. Group Holding B.V. й ТОВ «БОРОС» надали неповні пакети документів, передбачених відбором компаній та зазначених у повідомленні про проведення відбору компаній, у зв’язку з чим АТ «ОПЗ» не мало змоги розглядати їх цінові пропозиції.

 

Пропозиції компанії International V.T.I. Group Holding B.V. та TRAMETA K.S. (Словаччина) щодо перенесення строків надання компаніями пакетів документів, пов’язаних з проведенням АТ «ОПЗ» відбору компаній, до уваги не приймаються оскільки це не передбачено процедурою проведення відбору компаній.

 

У той же час компанія ETFX UK GROUP LLC надала повний пакет документів, запропонувала тарифи на переробку та відвантаження готової продукції: аміак – 34 USD/т; карбамід – 46,5 USD/т та виконала інші обов’язкові умови відбору компаній, зазначені у повідомленні про проведення відбору компаній.

За підсумком підрахунку балів учасників відбору максимальну кількість балів отримала компанія ETFX UK GROUP LLC – 104,97 балів.
З урахуванням висновків, наданих структурними підрозділами Товариства, запропоновано визнати компанію ETFX UK GROUP LLC (Оман) переможцем відбору компаній щодо взаємної співпраці з АТ «ОПЗ» у сфері переробки давальницького природного газу на виробничих потужностях заводу, яка виконала усі обов’язкові умови відбору та запропонувала тарифи на переробку давальницької сировини, вищі за передбачені у повідомленні про проведення відбору компаній.

 

 

Інфоіндустрія за матеріалами facebook.com