ОПЗ завершує ремонт агрегатів і конкретизує потреби для запуску

Публічне акціонерне товариство "Одеський припортовий завод" через медіа-службу розповсюдило повідомлення, що до кінця серпня завершує плановий ремонт агрегатів виробництва аміаку та карбаміду, у зв’язку з чим повертається до розгляду пропозицій взаємної співпраці у сфері переробки давальницького природного газу на виробничих потужностях заводу на аміак та карбамід.

Для проведення попередніх переговорів зацікавлені компанії можуть звернутися до АТ «ОПЗ» 22-23 серпня.
Умови співпраці:
1. Завантаження потужностей заводу за схемою: один агрегат виробництва аміаку та два агрегати виробництва карбаміду до 31 грудня 2017 року.
2. Забезпечення постачання пускового природного газу в обсязі приблизно 3 млн.куб.м. та фінансування інших витрат на пуск підприємства у сумі, що орієнтовно дорівнює 0,6 млн. долл. США.
3. Авансовий платіж за роботи з переробки давальницької сировини в першому місяці поставки в розмірі не менш ніж 70% загальної місячної вартості послуг з урахуванням тарифів на переробку, які будуть запропоновані компанією-давальником.
4. Авансовий платіж на транспортування природного газу (виходячи з мінімального обсягу природного газу в першому місяці поставки) від пункту поставки природного газу до засувки АТ «ОПЗ».
Наступний етап — конкурс 29-30 серпня 2017 року.

Інфоіндустрія за матеріалами оpz.odessa.net