Представники Тунісу вражені досягненнями «Нібулона»

Перевантажувальний термінал ТОВ СП «НІБУЛОН» у Голій Пристані (Херсонська область) відвідала делегація міста Бізерта (Туніська Республіка) у складі представників міської ради, Торгівельної палати та відділення Туніського Союзу промисловості, торгівлі і традиційних ремесел.

Ознайомлювальну екскурсію територією потужного високотехнологічного підприємства, збудованого в 2017 р.  за підтримки Європейського інвестиційного банку, делегації провів директор філії «Голопристанська» Микола Мягченко.  Незважаючи на досить прохолодну погоду, гості оглянули всі об’єкти підприємства та ознайомилися з особливостями кожного виробничого  процесу: від прийому сільгосппродукції до її відвантаження на річковий транспорт. Приємно вразило делегатів і технологічне оснащення лабораторії термінала.

«Ми дуже здивовані і вражені вашим підприємством, яке до того ж, побудовано всього за 100 днів. Здивовані вашими можливостями зберігання зерна, технічним обладнанням, оснащенням і організацією робочого процесу в цілому. Побачивши, як у вас все відбувається  і всі ретельні лабораторні дослідження, повернувшись  додому  ми будемо впевнені в якості нашого хліба, булочок і т. п. з майбутніх поставок компанії. Ми дуже сподіваємося, що поставлена вами мета – досягти 8 млн тонн експорту – зважаючи на ваші можливості і здібності, буде досягнута, чого вам щиро бажаємо», – поділився враженнями голова Торгівельної палати м. Бізерта Мохаммад Фовзі Бен Ісса.

Відмітили гості з Тунісу і логістичну систему «НІБУЛОНа»,  розширення якої забезпечило компанії такі конкурентні переваги: оптимальна вартість перевезення, зручність, легкість і гнучкість, маневреність, оперативність та якість доставки вантажу.

«Дуже важливий момент і продуманий вами логістичний шлях, зокрема везти кавуни до Києва, а з Києва повертатися з зерном. Це дуже важливий аспект у логістиці», – зазначив Мохаммад Фовзі Бен Ісса.

Наприкінці зустрічі делегація міста Бізерта подякувала керівництву компанії за такий пізнавальний візит та запросила  відвідати провідні підприємства їхнього міста.

Інфоіндустрія