Співпраця ЄБРР та компанії «Нібулон» сприяє розвитку компанії

ЄБРР і «НІБУЛОН» об’єднує давнє і надійне партнерство, яке розпочалось з отримання українською компанією кредиту ще у липні 2010 року. За цей час нашою компанією погашено кредитних ресурсів ЄБРР у розмірі 450 млн дол. США.  За підтримки ЄБРР уперше в історії нашої держави компанія «НІБУЛОН» самостійно взялась за відродження внутрішніх водних перевезень і суднобудування – галузей, які до цього часу вважались навіки втраченими. Спільними зусиллями і максимально ефективно ми втілювали в життя низку інвестиційних проектів, спрямованих на розвиток інфраструктури України, зокрема річкової логістики, та відродження суднобудування.

Сьогодні компанія «НІБУЛОН» з гордістю звітує громадськості, що за підтримки ЄБРР за цей час було збудовано цілу мережу зернових складів та перевантажувальних терміналів по всій Україні: філії «Скороходівська», «Градизьк», «Кременчуцька», «Мар’янівська» у Полтавській обл., «Вознесенська» та «Новоодеська» у Миколаївській обл., «Тетерів» у Житомирській обл., «Денихівська» та «Переяславська» у Київській обл., «Сватівська» у Луганській обл., «Козацька» і «Голопристанська» у Херсонській обл., «Кам’янка-Дніпровська» і «Хортиця» у Запорізькій обл.

Завдяки співпраці з ЄБРР збудували сучасний флот, зокрема 22 несамохідних судна, 13 буксирів, потужне самохідне днопоглиблювальне судно проекту СДС-15, самохідний плавучий кран «Святий Миколай» і два несамохідних плавучих крани «Нібулонівець» та «Нібулонівець-2». Це стовідсотково український флот, виготовлений з української сталі, на українському заводі ССЗ «НІБУЛОН» у Миколаєві під пильним наглядом Регістра судноплавства України, які ходять під українським прапором.

Cпівпраця з ЄБРР дозволила змінити логістичну карту України. Наша компанія практично з «нуля» всього за кілька років довела обсяг річкових перевезень до 2,5 млн тонн на рік. У найближчих планах нашої компанії довести цю цифру до 4 млн тонн на рік.
Усього ж за роки діяльності компанії «НІБУЛОН», у т. ч. і в рамках співпраці з ЄБРР, ми інвестували в економіку України майже 2 млрд дол. США.

Інфоіндустрія