Syngenta в Україні проводить конкурс для студентів

Компанія Syngenta в Україні оголошує всеукраїнський конкурс проектних робіт для студентів та аспірантів природничих напрямів (агрономічний\біологічний) і напряму харчової діяльності.

Міжнародна аграрна компанія готова здійснити мрію амбітного студента, який не боїться викликів, мислить за межами звичного і прагне розкрити свій потенціал разом із кращими фахівцями агарної галузі!

 

Вже декілька років поспіль компанія успішно реалізовую низку освітніх та природничо-суспільних проектів, що надихають школярів та студентів  пізнавати сучасне сільське господарство у його різноманітних проявах: від досліджень ДНК рослини у високотехнологічних лабораторіях, створення нових генотипів насіння і розробки препаратів до використання надсучасних цифрових машин для обробки і аналізу даних з поля.

Новий проект від Syngenta пропонує сміливцям галузевих навчальних закладів дослідити перспективи і переваги виробництва високоолеїнового соняшнику в Україні у форматі науково-творчого есе і у разі перемоги  — отримати грошову винагороду і можливість стажування у команді досвідчених спеціалістів в компанії Syngenta в Україні.

Тема проектного есе:  Шляхи економічно обґрунтованого виробництва високоолеїнового соняшнику та популяризація споживання високоолеїнової продукції в Україні

 

Передумови:

 

Високоолеїновоїнова олія  — чудова альтернатива для заміни пальмової олії у виробництві продуктів харчування через низький вміст у ній насичених жирних кислот, високого вмісту мононенасиченої Омега-3 та природних антиоксидантів, зокрема вітаміну Є .  У Європі щорічно споживається близько 1 млн. тонн високоолеїнової продукції. Основними споживачами є Франція, Німеччина та Великобританія. За прогнозами експертів, дефіцит на високоолеїнову олію в країнах ЄС зростатиме. Попит на неї дедалі збільшується. В країнах Азії, наприклад у Китаї, заклади всесвітньо відомої мережі швидкого харчування перейшли з пальмової олії на високоолеїнову. Чи зможе Україна стати постачальником ВО соняшникової олії № 1 у світі і як спонукати населення до вживання найкориснішої олії?

Перебіг конкурсу:

 

Дедлайн подачі есе: 2 квітня 2018 р., понеділок

Оголошення фіналістів: 23 квітня 2018 р.

Конференція фіналістів і нагородження переможців:  14-15 травня 2018 р., офіс компанії Syngenta в Україні, м. Київ

Вимоги до есе:

  • чітко зазначена новизна ідеї;
  • передбачені результати від втілення ідеї;
  • враховані можливі ризики;
  • наявне моделювання імплементації ідеї в практику.

*Мова есе —  українська та англійська, шрифт Times New Roman текстового редактору Word, розміром 14, з міжрядковим інтервалом 1,5.

Обсяг есе  — до 5 друкованих сторінок формату А

Компанія Syngenta  створює можливості для тих, хто наполегливо працює над вдосконаленням своїх знань і прагне інвестувати їх у розвиток ефективного агробізнесу  в Україні.

Щоб дізнатися більше про деталі участі у конкурсі і вимоги до підготовки есе надсилайте листа на електронну адресу  Alyona.fedko@syngenta.com   або звертайтесь за телефоном +38067 555 26 35

 

Про Syngenta

“Сингента” — це провідна аграрна компанія, яка прагне підвищити рівень продовольчої безпеки в світі, надаючи можливість  мільйонам сільгоспвиробників раціональніше використовувати наявні ресурси. Завдяки передовим науковим знанням та інноваційним рішенням 28 000 фахівців у понад 90 країнах світу працюють з метою удосконалити сучасні підходи до вирощування рослин. Ми рішучі у своїх намірах зберегти родючі землі від деградації, сприяти підвищенню біорозмаїття і відродженню сільських громад.  Щоб дізнатися більше, будь ласка, зайдіть на: www.syngenta.com та www.goodgrowthplan.com. Приєднуйтесь до нас уTwitter® www.twitter.com/Syngenta

Інфоіндустрія