У 2016-2017 маркетинговому році частка України може становити понад 12% світового ринку зернових

Сформовані тренди світового продовольчого ринку, спричинені демографічними, кліматичними та економічними змінами останніх років, а також ряд зобов’язань, прийнятих на себе країнами в сфері глобального розвитку (Агенда 2030 та Паризька конвенція) вимагають від керівництва держав та бізнесу адаптації до нових умов. Про це повідомила заступник міністра аграрної політики та продовольства України Олена Ковальова під час відкриття XIV Міжнародної конференції «Зерно Причорномор’я-2017. BLACK SEA GRAINE».

«Україна є надійним гарантом продовольчої безпеки в світі. Ми експортуємо свою продукцію в понад 190 країн світу та займаємо провідні позиції на світовому ринку. Зокрема, за експортом олійних та зернових культур. І ця продукція формує значний економічний потенціал нашої держави», – розповіла Олена Ковальова.

Мінагрополітики працює над тим, щоб споживач у кожному куточку світу був впевнений у доступності та високій якості продукції українського виробництва. У 2016-2017 маркетинговому році частка України може становити понад 12% світового ринку зернових.

Уже сьогодні Україна посідає четверте місці на світовому ринку з експорту кукурудзи, третє – на ринку ячменю і шосте – на ринку пшениці, одинадцяте – з експорту борошна, дванадцяте – з експорту пластівців.

«Ці позиції – не межа можливостей, і Україна має забезпечувати саме той попит, який є на світовому ринку. Мінагрополітики спільно з громадськими асоціаціями, представниками бізнесу та наукових кіл працює над рішеннями, які дозволять виробникам і споживачам української продукції почувати себе захищеними у попиті на продовольство», – зазначила заступник міністра.

Насамкінець Олена Ковальова наголосила, що проведення такої конференції стане дієвим майданчиком для обміну думками та обговорення тих важливих викликів, які постали сьогодні перед суспільством, бізнесом та перед державою.

Інфоіндустрія

Читайте нас у Telegram

Популярні Новини

Підпишись на Infoindustry