Український виробник НВК «Квадрат» планує виробити 5-6 тис. тонн рідких добрив у 2018 р.

Український виробник НВК «Квадрат» планує виробити 5-6 тис. тонн рiдких добрив у 2018 р., а також відкрити завод з виробництва мікрогранульованих добрив, на якому будуть виготовлятися більше 10 формуляцій. Про це в екслюзивному коментарі AgroFM повідомив директор з розвитку компанії «Квадрат» Сергій Полянчиков, пише «Інфоіндустрія».

Експерт розповів про останні досягнення і плани компанії на майбутнє, а також про тенденції на світових ринках. «За підсумками 2017 року на підприємстві було виготовлено близько 3,5 тис тон різних мікродобрив, в цьому році плануємо вийти на об’єм близько 5-6 тисяч тон, основний пік виробництва приходиться на весняні і частково осінні місяці. На виробничих потужностях виготовляється близько 100 різних формуляцій добрив», — сказав Сергій Полянчиков.

Основним напрямком виробництва у НВК «Квадрат» є комплекси для позакореневого живлення рослин, переважно це мікроелементи в хелатній формі. Добрива компанії відомі не тільки на території України, а й в Європейському Союзі.

За словами директора з розвитку, компанія «Квадрат» йде за світовими тенденціями і виготовляє біостимулятори росту, а також планує відкриття заводу з виробництва мікрогранульованих добрив, на якому будуть виготовлятися більше 10 формуляцій даних добрив.

Основною складністю при роботі на українському ринку, як заявив експерт, є відсутність «адекватної» кредитної системи для розвитку виробництва та державної підтримки вітчизняного виробництва.

Повну версію інтерв’ю дивітся за посиланням youtube.com

Інфоіндустрія