«Укрсадпром» підписав угоду з дорадчим центром «Бріджес»

30 червня 2017 року відбулося підписання Меморандуму про співпрацю між Асоціацією «УКРСАДПРОМ» та Громадською організацією «Аграрний Дорадчий Центр БРІДЖЕС». Документ підписали голова Асоціації Дмитро Крошка та голова правління ГО Ліна Доценко.

Метою співпраці є організація просвітницької діяльності та здійснення заходів, спрямованих на забезпечення розвитку виробництва у сфері садівництва та ягідництва, підвищення продуктивності та ефективності підприємств галузі, впровадження міжнародних стандартів якості та безпечності харчових продуктів, збільшення обсягу інвестицій та кредитів, залучених підприємствами галузі.

Зокрема, Меморандум передбачає координацію зусиль щодо залученню проектів технічної допомоги, грантів, інвестицій та інших фінансових можливостей з метою сприяння поширенню новітніх технологій вирощування фруктів, горіхів та ягід в України. Також планується проведення спільних заходів, спрямованих на підвищення кваліфікації учасників аграрного ринку, зокрема, підняття їх рівня правової, агрономічної та економічної обізнаності. Крім того, серед напрямків спільної діяльності визначено просування провідних технологій у сфері аграрного виробництва, кредитування та інших технологій, що сприяють розвитку інфраструктури ринку.

«Я радий, що Асоціація залучає не лише для своїх членів, а й для всіх українських виробників нові технології та підвищує рівень виробництва фруктів та ягід, а також сприяє забезпеченню фермерів реальними механізмами впровадження кращих світових технологій в Україні. Не є таємницею, що США є лідерами світового ринку фруктів та ягід, поставляючи свою продукцію на ринки майже всіх країн світу, а також є найбільш технологічно оснащеною державою. Тому я радий, що український фермер за допомогою Асоціації отримає безпосередній доступ до кращих світових технологій вирощування фруктів та ягід», – відзначив голова Асоціації «УКРСАДПРОМ» Дмитро Крошка.

«Підписання Меморандуму дозволяє об’єднати зусилля нашого проекту з Асоціацією для розвитку садівництва та ягідництва, зокрема, шляхом імплементації прогресивних американських технологій. Зі свого боку, ми будемо залучати до роботи американських фахівців з технологій вирощування, зберігання, постхарвест обробки врожаю, що сприятиме розвитку галузі. Так, вже 8 липня в Херсоні відбудеться перший спільний семінар «Сучасні технологій вирощування черешень», який проведе Рональд Годін, доктор агрономічних наук Університету Штату Колорадо, США, агроном бізнес програми БРІДЖЕС. Відзначу, що всі семінари орієнтовані на вирішення актуальних проблем галузі», – додала, у свою чергу, голова правління ГО Ліна Доценко.

Інфоіндустрія