В Україні на місцях перетину аміакопроводу з автошляхами встановлять знаки попередження

У Придніпровському управлінні магістрального аміакопроводу ДП «Укрхімтрансаміак» проводяться заходи щодо встановлення інформаційних та попереджувальних знаків.

 

Загальна кількість знаків — понад 120 штук. Їх встановлення та монтаж відбуватиметься у декілька етапів на різних територіях — у Дніпропетровській, Харківській та Донецькій областях. Впродовж кожного етапу інженерно-технічні фахівці розмістять більше, ніж по 30 знаків.

 

Інформаційні знаки встановлюються на межах обслуговування ділянок аміакопроводу і використовуються  для зазначення ширини охоронної зони  і повідомлення про місцезнаходження організації, що є оператором магістрального аміакопроводу.

 

«Знаки необхідні для застереження населення та уникнення проведення земляних та інших видів робіт в охоронній зоні аміакопроводу «Тольятті-Одеса» сторонніми організаціями (без належним чином оформленого дозволу-погодження з ДП «Укрхімтрансаміак»). Впровадженні заходи дають можливість зберегти цілісність трубопроводу, дбаючи про безпеку населення, його поінформованість та обізнаність», — наголошує в.о. директора Ігор Трегубенко.

 

Інфоіндустрія за матеріалами euroammonia.com