Яке насіння маємо у жовтні для сертифікації

За період з 1 жовтня по 18 жовтня за даними сертифікації насіння — Реєстру сертифікатів на насіння і садивний матеріал видано 375 сертифікатів на посівні якості та 153 на сортові якості.

Посівні якості:

Лідируючу позицію за кількістю отриманих сертифікатів на посівні якості посіла  пшениця м’яка озима  її частка становила  51 % до загальної кількості  сертифікатів. На другому та третьому місці були за кількістю отриманих сертифікатів  кукурудза звичайна та соняшник однорічний їх частка становила – 13,3 % та  12 % відповідно.

В розрізі за категоріями насіння найбільша частка припадала на  сертифіковане насіння – 68,2% до загальної кількості сертифікатів.

За походженням лідируюче місце зайняла Україна її частка становила – 69%,  друге місце зайняла Франція її частка становила 4,2%.

Сортові якості:

Лідируючу позицію за кількістю отриманих сертифікатів на сортові якості посіла  соя культурна її частка становила  33,4 % до загальної кількості  сертифікатів. На другому та третьому місці були за кількістю отриманих сертифікатів  кукурудза звичайна та соняшник однорічний їх частка становила – 18,9 % та  12 % відповідно.

В розрізі за категоріями насіння найбільша частка припадала на  сертифіковане насіння – 73,8 % до загальної кількості сертифікатів.

Інфоіндустрія