З Реєстру сортів рослин виключено 520 сортів

Відповідно до статей 42, 50, 50-1 Закону України «Про охорону прав на сорти рослин», наказу Мінагрополітики від 02 січня 2019 року № 1 «Про формування Реєстру сортів рослин України та Реєстру патентів», враховуючи несплату збору за підтримання чинності майнових прав інтелектуальної власності на сорти рослин, що підтверджено звітом Українського інституту експертизи сортів рослин щодо сплати зборів за дії, пов’язані з охороною прав на сорти рослин від 29 грудня 2018 року відбулося припинення чинності майнових прав інтелектуальної власності на сорти рослин.

Згідно із повідомлення на сайті Мінагрополітики  з Державного реєстру сортів рослин, придатних для поширення в Україні  виключено 520 сортів.

 

Можливо виведення Заявниками сортів  з державного Державного реєстру сортів рослин,  придатрих для поширення в Україні, пов’язано  з оприлюдненням  на сайті Мінагрополітики проекту постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 19 серпня 2002 р. № 1183» в якому вартість за підтримку в реєстрі значно підвищено.

Інфоіндустрія