За два дні «Астарта» викупила на біржі 7,2 тис. своїх акцій

У період з 4 по 6 липня 2018 року агропромхолдинг «Астарта» викупив на біржі 7,2 тис. своїх акцій. Про це йдеться в повідомленні компанії на Варшавській фондовій біржі.

Як зазначається, середня ціна акції склала 33,49 польських злотих або близько 9 дол. Таким чином, загальна сума угоди склала 241 тис. злотих або 64,8 тис. дол.

Уточнюється, що акції були придбані відповідно до рішення прийнятого на річних загальних зборах акціонерів компанії 25 травня 2018 року. Викуп проводила Pekao Investment Banking SA.

«Астарта» — вертикально інтегрований агропромисловий холдинг, який здійснює діяльність в Полтавській, Вінницькій, Хмельницькій, Тернопільській, Житомирській, Чернігівській, Черкаській і Харківській областях. До складу холдингу входять вісім цукрових заводів, агрогосподарства із земельним банком близько 250 тис. га і молочні ферми. У 2014 році холдинг ввів в експлуатацію завод з переробки сої та виробництва біогазу в Полтавській області (ТОВ «Глобинський переробний завод» та Біоенергетичний комплекс в м. Глобино).

Інфоіндустрія