75 українських фермерок навчатимуться бізнесу та агротехнологій у рамках Програми TalentA-2021 від Corteva Agriscience

Міжнародна сільськогосподарська компанія Corteva Agriscience оголошує про завершення відбору учасниць інноваційної освітньо-грантової Програми TalentA-2021 для розвитку та підтримки талановитих сільських жінок-фермерок з метою сприяння покращанню продовольчої безпеки суспільства в межах корпоративних Цілей сталого розвитку 2030

Усього на участь у Програмі було подано 125 заявок, що на 30% більше, ніж минулого року. Організаційний комітет відібрав лише ті анкети, які відповідали критеріям TalentA-2021. Так, участь у Програмі беруть фермерки, котрі офіційно зайняті в сільському господарстві та мешкають у населеному пункті з чисельністю не більше 10000 осіб. Загальна кількість учасниць зросла майже вчетверо – з 20 у 2020 році до 75 у новому сезоні, повідомляє ІА “Інфоіндустрія” з посиланням на прес-службу Corteva Agriscience.

До списку учасниць Програми увійшли жінки віком від 20 до 70 років з Вінницької, Волинської, Дніпропетровської, Донецької, Житомирської, Закарпатської, Запорізької, Івано-Франківської, Кіровоградської, Київської, Луганської, Львівської, Миколаївської, Одеської, Полтавської, Рівненської, Сумської, Тернопільської, Харківської, Херсонської, Хмельницької, Черкаської областей, котрі працюють у різних сферах сільського господарства – займаються вирощуванням зернових, овочівництвом, тваринництвом, птахівництвом, бджільництвом та садівництвом. 

Список фіналісток розміщено на сайті Програми.

11 травня розпочнеться інтенсивне навчання в освітньому онлайн-хабі Програми TalentA, який включатиме модулі з soft skills, новітніх методів та інструментів розвитку бізнесу, ефективного маркетингу, фінансів, інноваційних агротехнологій, сталого розвитку та юридичної грамотності. 

Своїм досвідом та знаннями з учасницями ділитимуться відомі експерти викладацької та бізнес-спільноти, державних інституцій та донорських програм, а також практики фермерських господарств, кооперативів, профільних комерційних структур. Фахівці компанії Corteva Agriscience також доєднаються до тренерського складу і поділяться з учасницями передовим досвідом світових аграрних інновацій, фінансових рішень та знаннями з розвитку ділових навичок лідерів.

Навчання завершиться у серпні підсумковим тестуванням. За його результатами та на підставі наданих проєктних концепцій буде визначено групу фіналісток, які змагатимуться за три гранти від компанії Corteva Agriscience на реалізацію мікропроєктів, спрямованих на покращення продовольчої безпеки громад. Цього року грантовий фонд становить 22000 доларів США та буде розподілений таким чином: за перше місце учасниця отримає 10000 доларів США, за друге – 7000 доларів США, за третє – 5000 доларів США. На етапі підготовки конкурсних проєктів учасниці тісно співпрацюватимуть з командою менторів, які допоможуть їм чітко визначити й опрацювати тему проєкту в усіх його складових – від концепції та стратегії до бюджету та соціального впливу й партнерства. 

Програма TalentA-2021 реалізується компанією Corteva Agriscience за підтримки Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України, Фонду ООН у галузі народонаселення, Центру «Розвиток Корпоративної Соціальної Відповідальності», Громадської організації «Всеукраїнська Рада жінок-фермерок». Організаційний партнер Програми – ГО «Центр стратегій та комунікацій «Синергія в дії». 

Олена Дадус, заступниця директора департаменту аграрної політики Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України: «Українські фермерки дають наснагу і силу підприємництву в селах, вони опановують нові напрями в АПК, налагоджують логістичні канали і реалізують інфраструктурні проєкти там, де це здавалося неможливим через брак ресурсів та людей. Створення об’єднаних територіальних громад посилило роль жінок, адже від їхніх умінь та впевненості в успіху задуманої справи залежить дуже багато – і в економіці, і в психологічному кліматі, і в консолідації спільнот. Міністерство підтримує проєкти, які дають жінкам можливість вчитися та реалізувати свої знання на практиці, як це відбувається з грантовими проєктами. Авторитет ініціатора Програми TalentA – компанії Corteva Agriscience – є важливим фактором для нашої підтримки. Ми готові сприяти ініціативам, які дають реальний імпульс для розвитку, навчання, креативу, а головне – втілення ідей, які працюють на підвищення добробуту й об’єднання людей та громад». 

«Перший рік Програми TalentA продемонстрував активність та бажання фермерок з сільської місцевості здобувати освіту, впроваджувати інновації та реалізовувати програми для розвитку своїх громад. Зважаючи на успішні результати та позитивний відгук перших випускниць, компанія Corteva Agriscience прийняла рішення про збільшення кількості учасниць та розширення грантового фонду. Ми переконані, що жінки-фермерки мають великий потенціал, і наше завдання – допомогти розкрити його. TalentA – це вже знак жіночого лідерства у сільському господарстві, і ми раді, що з одного боку сприяємо доступу фермерок до інноваційної освіти та фінансових ресурсів, а з іншого – пробуджуємо інтерес суспільства до теми жіночого фермерства. Від імені Corteva Agriscience та Оргкомітету TalentA вітаємо учасниць нового сезону Програми й бажаємо їм успіху в навчанні й натхнення на конкурсному етапі», – зазначила Анна Бабіч, координаторка і голова Експертної Ради Програми TalentA, менеджерка з корпоративних комунікацій у Центральній та Східній Європі компанії Corteva Agriscience.

Програма TalentA заснована міжнародною сільськогосподарською компанією Corteva Agriscience, призначенням якої є збагачення життя тих, хто виробляє, й тих, хто споживає, забезпечуючи розвиток майбутніх поколінь. Реалізація Програми є частиною виконання Цілей сталого розвитку 2030 Corteva з розширення прав та можливостей жінок у сільському господарстві. TalentA була запроваджена в 2019 році в Іспанії, у 2020 році вперше реалізована в Україні та нині з успіхом впроваджується також в інших країнах Європи – Португалії, Румунії та Росії. Для отримання додаткової інформації відвідайте сайт www.talenta.org.ua, а також слідкуйте за перебігом Програми TalentA у Facebook.

 

Медіа-партнери Програми Talenta:

Генеральний медіа-партнер – журнал «ЗЕРНО»;

Спеціальний медіа-партнер – інформаційне аграрне агентство Agravery.com;

Діловий медіа-партнер – журнал «БІЗНЕС»;

Онлайн медіа-партнер – «Економічна Правда».

Організаційний партнер TalentA:

ГО «Центр комунікацій та стратегій «Синергія в дії»

 

Інфоіндустрія

 

Читайте нас у Telegram

Популярні Новини

Підпишись на Infoindustry