Аграрії-новатори отримали спеціальну відзнаку ALFA Smart Agro

Вперше в Україні дев’ять агровиробників-новаторів нагороджені почесним званням “Амбасадор принципів розумної агрономії”. Відзнаку запровадила компанія ALFA Smart Agro за підтримки Міністерства аграрної політики та продовольства України.

Про це повідомляє ІА «Інфоіндустрія» з посиланням на прес-службу ALFA Smart Agro.

Званням “Амбасадор принципів розумної агрономії” нагороджуються компанії, які використовують інноваційні технології в управлінні та виробництві. Окрім того, ці господарства застосовують науковий підхід в рослинництві. Номінантів визначає експертна колегія. Головний критерій – формування досвіду, який має цінність для підвищення ефективності рослинництва в Україні на якісно новий рівень.

Почесним званням “Амбасадор принципів розумної агрономії” відзначені:

ПОА “Україна” – за запровадження інновацій у зрошенні та максимально результативне використання водних ресурсів.

АТ “Михайлівський райагропостач” – за створення ефективної системи управління, де автоматизація процесів та злагодженість дій підвищують продуктивність виробництва.

ТОВ “Кищенці” – за ефективне використання технологій точного землеробства, які дозволяють отримувати найвищі врожаї, раціонально розподіляючи ресурси.

ТОВ “Мічуріна+” – за особливу увагу до питання очистки води та формування практичного досвіду використання новітніх технологій, який становить цінність для розвитку агровиробництва в умовах Півдня.

ПАТ “Фрау Марта” – за науковий підхід у вирощуванні овочевих культур та використання інноваційних технологій для забезпечення найвищої якості готової продукції.

ТОВ “СПП “Лана” – за якісну підтримку аграрних освітніх програм та системну співпрацю із науковими установами, використання наукових підходів у виробництві.

ТОВ “Глобино Агро” – за використання інновацій в удобренні грунтів та стратегію вирощування сільськогосподарських культур, яка передбачає підвищення продуктивності на кожному етапі при чіткому дотриманні правил сівозміни.

ТОВ “Агрофірма “Злагода” – за запровадження інноваційних рішень у вирощуванні цукрових буряків, завдяки яким досягаються найвищі показники якості продукції.

ТОВ “Агрофірма “Корсунь” – за використання новацій у молочно-тваринницькому напрямі, системну роботу в сфері енергоефективності та стратегію дбайливого ставлення до природних ресурсів.

Вручення відзнак відбулося 17 червня в рамках виставки AgroShow 2021.

“Цінності компанії ALFA Smart Agro – науковий підхід, раціональність, ефективність. Ми щиро підтримуємо агровиробників у їхньому прагненні бути інноваційними і радіємо досягненням таких компаній. Саме інновації допомагають нам усім розумно, ефективно і  відповідально використовувати ресурси, забезпечуючи високу якість продукції”, – говорить Тетяна Мосендз, комерційний директор ALFA Smart Agro.

Компанія ALFA Smart Agro висловлює подяку Міністерству аграрної політики і продовольства України за підтримку ініціативи запровадити спеціальну відзнаку для господарств-новаторів.

ALFA Smart Agro – провідний український виробник засобів захисту рослин та мікродобрив, входить до топ-5 лідерів ринку України. У портфелі компанії представлені 75  продуктів – інноваційних рішень, які вирізняються високою ефективністю та повністю відповідають концепції розумної агрономії. Велика кількість препаратів, створених ALFA Smart Agro, не має аналогів в Україні. Розробка, виробництво і контроль якості продукції ALFA Smart Agro відбуваються в повній відповідності до світових стандартів.

 

Інфоіндустрія