Agricom Group планує інвестувати в розвиток переробки в Україні близько 20 млн. долларів

Agricom Group у другому півріччі 2021 року інвестувала у розвиток бізнесу близько $2 млн.

Частина інвестицій була спрямована на розвиток заводу з виробництва пластівців із зернових культур під ТМ «Добродія» та San Grano, розташованому у смт Михайло-Коцюбинське (Чернігівській обл.). Про це розповів співвласник та виконавчий директор агрохолдингу та новий президент асоціації «Український клуб аграрного бізнесу» (УКАБ) Петро Мельник в інтерв’ю агентству «Інтерфакс-Україна».
«У 2021 році ми ухвалили нову стратегію, згідно з якою протягом п’яти років плануємо інвестувати у розвиток переробки в Україні близько $20 млн. За останні шість місяців ми проінвестували близько $2 млн. Зараз якраз у процесі будівництво виробничого складу. Це ще додаткові інвестиції. Я сподіваюся, до весни або ближче до літа візьмемо участь у відкритті», – уточнив він.
Крім того, у 2022 році агрохолдинг планує випустити три нові лінійки продукції на новому виробничому майданчику площею 6 га у Чернігівській області, де керівництво агрохолдингу бачить у перспективі другу та третю чергу виробництва. «Це не пластівці, це інші продукти, активно висвітлюватимемо їх появу на полицях», – підкреслив Мельник.
За словами Петра Мельника, відповідні плани Agricom Group реалізує завдяки вдалому з погляду фінансових показників сезону та зростанню продажів продукції під ТМ «Добродія».

Для довідки:

Agricom Group – українська агропромислова група, що спеціалізується на виробництві та дистрибуції продуктів харчування під ТМ «Добродія» та San Grano. Лідер із виробництва та переробки безглютенового вівса. Група об’єднує три земельні кластери у Житомирській, Чернігівській та Луганській областях із загальним земельним фондом 28 тис. га. На території Білокуракинського та Чернігівського кластерів працюють два елеваторні комплекси потужністю 63 тис. тонн. Продукція Групи експортується до 38 країн світу (ЄС, США, Бразилія, Китай, Азія, Африка, Ізраїль, ОАЕ та ін.).
Agricom Group велику увагу приділяє інноваціям та інвестиціям у розвиток digital-проєктів та входить до ТОП-5 найінноваційніших агрохолдингів України (рейтинг AgroHub) та ТОП-25 найважливіших інвестиційних проєктів України (рейтинг «Влада та гроші»). У 2021 році Agricom Group увійшла до ТОП-50 найкращих компаній України за версією журналу «Влада та гроші».

Інфоіндустрія