Agricom Group увійшла до ТОП-50 кращих компаній України

Журнал "Влада та гроші" визначив ТОП-50 кращих компаній України, до переліку яких увійшла Agricom Group.

Як зазначили у виданні, «це рейтинг справді видатних компаній українського ринку, що розвиваються за найвищими стандартами сучасного європейського бізнесу та готові гідно виступити в економічному й соціальному багатоборстві. Це ТОП-50 компаній, які у 2021 р. мали найбільший вплив на розвиток економіки України, на думку нашого поважного журі».

Серед компаній, що увійшли до рейтингу, такі представники великого бізнесу як: АТБ, «Дарниця», «Київстар», EVA,  «Інтерпайп», Kernel, Coca-Cola, «Метінвест», МХП, McDonald’s Україна, «Нова пошта», «Епіцентр» та ін.

За словами співвласника і виконавчого директора Agricom Group Петра Мельника, «опинитись нарівні з такими великими та успішними компаніями – це хороший знак для нашого бізнесу». «Група динамічно розвивається і масштабується щороку. І це тільки початок великих змін. Влітку нинішнього року ми оголосили про нову стратегію, згідно з якою протягом наступних 5 років у розвиток буде інвестовано понад $20 млн. Agricom Group рухатиметься у напрямку розвитку виробництва (розширення лінійки продукції ТМ «Добродія») та розвитку нових напрямків діяльності (одним із таких стане розширення присутності агрохолдингу в сегменті вівса), впровадження інновацій, збільшення маржинальності бізнесу та сталого розвитку», – зазначив Петро Мельник.

Ознайомитись із рейтингом можна за посиланням.

Інфоіндустрія