Arnika Organic відкрила торгове представництво у Швейцарії

Агропромислова група «Арніка»  відкрила торгове представництва Arnika Organic Europe AG у Швейцарії. Про це повідомляє прес-служба компанії.

«Ми заснували Arnika Organic Europe AG, щоб забезпечувати зростаючі потреби переробної промисловості в ЄС у якісних органічних продуктах з повним циклом простежуваності. Цифровий моніторинг полів та виробничо-збутової діяльності, безпека харчового ланцюга – все це стає неодмінною вимогою сучасного аграрного бізнесу, і органічного зокрема.

Розташування нашого офісу в Швейцарії дає нам перевагу наближеності до кінцевого замовника та споживача нашої продукції. Разом з ними ми можемо обговорювати їх актуальні потреби, організовувати спільні інвестиційні проекти, приймати партнерські рішення та організовувати довгострокову співпрацю щодо безперебійних поставок необхідної сировини у бажаній якості та органічній сертифікації в потрібний час.

Безпосередній зв’язок Arnika Organic Europe AG із виробництвом, що розташоване в Україні, дає можливість нам з перших рук повідомляти наших клієнтів про можливості та процес вирощування, результати збирання та зберігання врожаю, а також організовувати ефективну логістику відповідно заданих умов та термінів доставки».

(Markus Schmid, Arnika Organic AG, CEO)

Для довідки:

На сьогоднішній день Агропромислова група «Арніка» є потужним органічним холдингом не лише в Україні, а й в Європі, результати діяльності якого вимірюються

☑️ 15.078 тис га сертифікованих органічних земель,

☑️ 114 тис т потужностей для одночасного зберігання продукції,

☑️ понад 20 млн дол інвестицій, починаючи з 2013 року, у матеріально-технічне забезпечення та інфраструктуру компанії,

☑️ біля 70 тис т експорту органічної сертифікованої продукції (2019/20 МР),

☑️ партнерські стосунки із клієнтами із Північної Америки, ЄС, Швейцарії, Японії, Ізраїлю, Норвегії, Данії, Великобританії та інших країн світу.

За результатами 2019 Арніка стала одним із найбільших постачальників органічної продукції з України в ЄС:

☑️ 7.8% всієї органічної продукції з України було вирощено на наших полях  та експортовано нашою командою (майже 26 500 т),

☑️ 7% органічної сої, що імпортує ЄС, походить з Арніки (або 9000 т).

 

ІА “Інфоіндустрія”

Читайте нас у Telegram

Популярні новини

Підпишись на Infoindustry