АТ «ОПЗ» продовжує працювати з компанією «Агро Газ Трейдінг»

30 червня 2020 року між АТ «ОПЗ» та ТОВ «Агро Газ Трейдінг» спливає термін договору щодо переробки давальницької сировини. У зв’язку з тим, що нового постачальника давальницької сировини ще не обрано, Правління АТ «ОПЗ» 19.06.2020 р. прийняло рішення про укладання нового договору з «Агро Газ Трейдінг» на строк два місяці або до дати початку робіт за договором, укладеним за наслідками проведеного відбору відповідно до вимог Порядку. Таким чином, з 01.07.2020 року підприємство продовжить співпрацю з діючим постачальником давальницької сировини.

«З метою забезпечення безперебійної роботи заводу, недопущення зупинки виробництва та запобігання виникненню соціальної напруги ми уклали короткостроковий договір з компанією «Агро Газ Трейдінг». Оскільки сума цього договору не перевищує 10% вартості активів Товариства, Правління було правоможне прийняте дане рішення відповідно до Статуту АТ «ОПЗ», — зазначає в.о. Голови Правління – директора АТ «ОПЗ» Микола Синиця.

Наразі на Акціонерному товаристві «Одеський припортовий завод» триває конкурс з відбору та визначення замовника робіт з переробки давальницької сировини. Починаючи з 19.06.2020 року, впродовж 15-ти робочих днів, підприємство приймає кваліфікаційні пропозиції від учасників. Як зазначають в юридичному управлінні АТ «ОПЗ», відбір та укладання нового договору планується провести до середини серпня 2020 року.

Інфоіндустрія за матеріалами opz.odessa.net