Azomureş призупиняє роботу заводу по виробництву добрив через високі ціни на газ

Один з найбільших заводів по виробництву добрив в Румунії Azomureş призипунив свою роботу через високі ціни на енергоносії.

Як зазначається румунською компанією, у середу 22 червня міжнародні ціни на газ сильно виросли, через вибухи на терміналі зрідженого газу в США, проблеми в ланцюжках відбору газу в сезон та збільшення запасів газу в зимовий період. При цьому, вартість добрив також сильно впала за останні тижні, через низький попит.

В зв’язку з вищеперерахованими проблемами, керівництво заводу призупинило заготівлю аміаку для добрив, що виготовляється із природного газу. Виробництво добрив триватиме лише до часу, поки вистачатиме раніше створених запасів аміаку.

У Azomureş затвердили, що більшість європейських виробників добрив вчини аналогічно зі своїми заводами, адже ситуація на світовому ринку не найкраща.

Завод Azomureş, що знаходиться на кордоні Тигру-Муреш та з 2012 року відноситься до Ameropa group, виробляє близько 1,6 млн тон добрив у рік, 75% з яких відправляється на внутрішній ринок Румунії. На підприємстві працює близько 1100 людей.

У 2021 році завод також не працював з грудня по квітень через високі ціни на енергоносії.

 

Інфоіндустрія за матеріалами eadaily