Байєр просить апеляційний суд США скасувати вирок

Компанія заявила, що суддя допустив "безліч помилок", дозволяючи присяжним прислухатися до свідчень ненадійних експертів.

У заяві, поданій до апеляційного суду США у справі 9-го округу, компанія Bayer вказує, що вирок, винесений щодо позивача Хардемана ніяк не співвідноситься з висновками регулюючих органів по пестицидах і з науково обґрунтованою думкою, додаючи, що така «спекулятивна справа» не повинна бути винесена на розгляд суду присяжних.

Також у заяві зазначено, що Bayer як і раніше готовий енергійно відстоювати безпеку Roundup і його діючої речовини гліфосату в більш ніж 42 700 американських судовими претензіями, з якими стикається компанія.

Bayer каже, що апеляція у справі Хардемана багато в чому буде визначати те, як буде проходити судовий розгляд по кожній наступній справі.

Bayer відкидає звинувачення, посилаючись на неодноразові висновки Агентства з охорони навколишнього середовища США про те, що гліфосат не є канцерогеном і не представляє небезпеки для здоров’я населення при використанні відповідно до його маркування.

Інфоіндустрія за матеіалами reuters.com