BASF розпочинає виробництво інноваційного фунгіциду Revysol®

Перше у світі виробництво Revysol® у місті Ганнібал, Міссурі, США. Аграрії по всьому світу незабаром отримають численні переваги від надзвичайно ефективної дії та гнучкого застосування нового фунгіциду BASF. Перша поява препарату на світових ринках очікується 2019-2020 рр.

Ганнібал, штат Міссурі, США – 5 грудня 2018 року – BASF розпочав виробництво інноваційного фунгіциду Revysol®. Завдяки цій новітній діючій речовині  BASF надасть аграріям з усього світу нове рішення для вирощування здорових, вільних від хвороб культур на більш тривалий період часу, а також посилить свою лідерську позицію серед виробників фунгіцидів. Revysol® – перший фунгіцид, який буде вироблятися на виробничих потужностях у Ганнібалі, США. Препарат з’явиться на світових ринках в 2019-2020 рр. після отримання реєстрації.

«Ми задоволені успішним початком виробництва в Ганнібалі. Це важливий етап для того, щоб надати цей високоефективний фунгіцид нашим клієнтам», — сказав Маркус Гельдт, президент підрозділу Agricultural Solutions BASF. «Завдяки інвестиціям у двозначну суму мільйонів євро, BASF розширив наявну систему виробництва для створення нової діючої речовини».

Знаходження першого у світі виробничого майданчику для Revysol® у Сполучених Штатах підкреслює стратегічну важливість нового фунгіциду для ринків Північної Америки. «Ми пишаємося тим, що Ганнібал є першим місцем для виробництва Revysol®», — сказала Енн Берґ, віце-президент з виробництва в Америці, підрозділ Agricultural Solutions BASF.

«Це рішення обумовлювалося високим рівнем технологій і передовим досвідом цього виробничого майданчику. Це інвестиція в його подальший розвиток, яка дозволить зберегти робочі місця та створити нові».

Очікується, що Revysol® стане новим блокбастером в сегменті фунгіцидного захисту компанії BASF.  Його потенціал пікових продажів вимірюється в понад 1 мільярд євро. Компанія BASF подала заявку на реєстрацію Revysol® у 60 країнах Європи, Азії, Північної та Південної Америки для більш ніж 40 сільськогосподарських культур. Запатентована формуляція була розроблена відповідно до високих нормативних стандартів, аби продемонструвати надзвичайно ефективну дію та селективність до широкого діапазону польових та спеціальних культур. Аграрії отримають численні переваги від швидкої дії та довготривалого ефекту в контролі хвороб, що позначиться на покращеному управлінні господарством. Revysol® буде доступний в адаптованих формуляціях для аграріїв усього світу, що дозволить їм краще захищати свої культури за різноманітних умов.

Вихід Revysol® на ринку України очікується в 2023-25 рр.

Інфоіндустрія

за матеріалами прес-служби BASF