Держпродспоживслужба готує ринки Полтавщини до відновлення роботи

Фахівці Головного управління Держпродспоживслужби в Полтавській області  розпочали роботу щодо контролю дотримання агропродовольчими ринками протиепідемічних заходів.

Зокрема, фахівці Держпродспоживслужби Полтавщини реалізували комплекс заходів на агропродовольчих ринках області з метою визначення можливості здійснення їх господарської діяльності під час карантину, розпочато контроль за дотриманням санітарного законодавства та гігієнічних вимог до обігу харчових продуктів,  зібрано інформацію щодо дотримання операторами ринку протиепідемічних вимог до діяльності ринків під час карантину. Станом на 05.05.2020 року із 54 агропродовольчих ринків Полтавщини торгівлю харчовими продуктами розпочали 6 ринків. Адміністраціями цих ринків дотримано вимоги протиепідемічних заходів.

Так, на вході до ринків проводиться термоскринінг відвідувачів, є антисептики для покупців, дотримання масочного режиму як з боку продавців, так і покупців, встановлені екрани між продавцями та покупцями, забезпечено проведення дезінфекції контактних поверхонь кожні три години, забезпечено постійне інформування відвідувачів про обмеження, які необхідно дотримуватися.

Напередодні, за результатами проведених позапланових заходів державного нагляду (контролю) на агропродовольчому ринку КП «Полтавасерсів» ринок «Овочевий» м. Полтава, з метою визначення можливості здійснення їх господарської діяльності під час карантину, фахівцями Держпродспоживслужби встановлено низку порушень. На сьогодні адміністрацією вищевказаного ринку всі зауваження Держпродспоживслужби враховано.

Інспекторами Держпродспоживслужби в Полтавській області проводиться  щоденні позапланові перевірки дотримання на агропродовольчих ринках вимог, встановлених Головним державним санітарним лікарем України.

Крім цього, враховуючи нагальність та актуальність питання відновлення здійснення господарської діяльності ринків Полтавщини, фахівці Держпродспоживслужби проводять інформаційно-роз’яснювальну роботу з керівництвом ринків м. Полтави, які висловили готовність до роботи в умовах пандемії.

Інфоіндустрія