Диференційоване внесення добрив дає 10% економії на технологічних витратах

Завдяки диференційованому внесенню добрив можна досягти 10% економії на технологічних витратах при вирощуванні зернових та олійних культур, а також 10% додаткового прибутку за рахунок збільшення урожайності.

Про це розказав Джеймі Денбоу, віце-президент з розвитку бізнесу компанії Farmers Edge, на конференції «Точне ґрунтознавство та управління зональністю полів». За його словами диференційне внесення дозволяє отримати додаткові 30-45 доларів на акр.

«Використовую фото з супутника, щоб розробити карту внесення фунгіцидів. Минулий рік був засушливий, поділивши поле на 5 частин, вносив фунгіцид лише на 3 частинах. Я покрив поле пшениці на 71%, але результат був рівний, тобто я зекономив 29% технологічних витрат», – пояснив спікер.

Диференційоване внесення дозволяє і вирішити можливі суперечки з сусідами. Фермер точно знає коли і які препарати були внесені, який в цей час був напрямок вітру.

«Зараз я експериментую із відключенням секцій під час внесення добрив. Незалежно від того, чи розглядаєте ви своє поле просто як поле, чи як низку зон, критично важливо розпочати з аналізу грунтів, аби переконатись, що ви оптимізуєте потенціал врожаю та максимально ефективно використовуєте свої ресурси», – додав Джеймі Денбоу.

ІА «Інфоіндустрія»

Читайте нас у Telegram

Популярні новини

Підпишись на Infoindustry