Для першої половини 2020 року господарства мають 3/4 необхідних пестицидів

За оперативною інформацією про хід робіт із захисту рослин, наданою Головними управліннями Держпродспоживслужби в областях, 20 березня 2020 року забезпеченість сільгосппідприємств засобами захисту рослин для проведення робіт із захисту посівів сільськогосподарських культур збільшилась на 4 % порівняно з минулим тижнем і становить 23,6 тис. т препаратів, або 75 % до потреби в І півріччі 2020 року.

Такий рівень забезпеченості на сьогодні є достатнім для здійснення комплексу заходів захисту сільськогосподарських культур у ранньовесняний період 2020 року.

Забезпеченість сільгосппідприємств в препаратах для протруювання насіння ярих зернових і зернобобових культур становить 100 % до потреби в цих препаратах. В свою чергу в господарствах триває протруювання насіння – всього на сьогодні протруєно близько 150 тис. т.
Також що в сільськогосподарських підприємствах, передусім південних областей, продовжується захист сільськогосподарських культур від шкідників, хвороб і бур’янів. Всього заходи захисту рослин проведені на площі понад 0,7 млн. га. В Дніпропетровській, Запорізькій, Кіровоградській, Миколаївській, Одеській, Херсонській, інших областях для контролю бур’янів проводиться ранньовесняне внесення гербіцидів, здійснюється профілактичне оздоровлення посівів озимих зернових і ріпаку від шкідників і хвороб. Також проводяться заходи захисту садів та виноградників від шкідників і збудників хвороб.
Для проведення всього комплексу заходів захисту рослин від шкідливих організмів з початку року використано близько 0,4 тис. тонн пестицидів і біопрепаратів.

 

Інфоіндустрія за матеріалами ДПСС