Економія насіння з Kuhn Maxima 3

Ступеневу зміну норми висіву насіння тепер можливо в моделях з електроприводом в межах діапазону точного висіву Kuhn Maxima 3.

Доступні на машинах від 6 до 12 рядів і з відстанню між рядами від 37,5 до 80 см. Норми висіву можна варіювати вручну з кабіни трактора або по карті зі змінною швидкістю.

Кун вважає, що зміна норми висіву в залежності від стану грунту може привести до економії насіння на 2-3% при використанні в поєднанні з автоматичним відключенням рядів, а оптимізація популяцій рослин може призвести до потенційного збільшення врожайності на 5-8%.

Інші новини Maxima 3 (як механічні, так і електричні) включають поліпшену систему відбору і викиду насіння, яка, за словами компанії, забезпечує точне розміщення насіння на робочих швидкостях до 10 км / ч. Новий паралелограм висівного пристрою, як стверджується, підвищує точність, а нова система тиску сошників створює тиск до 180 кг.

Серія Maxima 3 підходить для посіву кукурудзи, соняшнику,  цукрових буряків, гороху, бобів, цибулі та інших культур, включає 12 моделей, причому версії з електроприводом доступні в навісних форматах, включаючи телескопічні, складні і телескопічні з регульованим інтервалом.