Fendt представляє перший телескопічний навантажувач

З телескопічним навантажувачем Fendt Cargo T955 фірма Fendt розширює свою комплексну програму техніки. Телескопічний навантажувач відрізняється унікальною підйомною кабіною з амортизаторів, а також довговічною і міцною конструкцією. З вантажопідйомністю 5,5 т і вистій підйому 8,5 м навантажувач Fendt Cargo T розрахований на найвищу продуктивність.

Телескопічний навантажувач Fendt Cargo T955 був створений спільно з ТОВ Машинобудівним заводом SENNEBOGEN. Виробник SENNEBOGEN в основному відомий по виробництву великих індустріальних машин, як портові крани і індустріальні перевантажувачі. У сфері телескопічних навантажувачів виробник спирається на 15-річний досвід виробництва перевалочною техніки для навантаження і розвантаження сировини і матеріалів. Тому ці машини розраховані на екстремальні умови застосування.

Fendt Cargo T955 поєднує в собі переваги класичного телескопічного навантажувача, такі як висота підйому, діапазон, мала габаритна висота, висока маневреність і оптимальна стійкість, з експлуатаційними характеристиками колісного навантажувача в тому ж ваговому класі.

Fendt Cargo Т955 має унікальну підйомну кабіну, яка піднімається на висоту до 4,25 м. Навіть невеликий підйом кабіни на висоту 20-30 см забезпечує оптимальний круговий огляд на 360 °, знайомий, до теперішнього часу, тільки у колісних навантажувачів або телескопічних колісних навантажувачів .

Внизу цільне лобове скло не перекривається панеллю приладів, що надає хорошу оглядовість. У поєднанні з підйомною кабіною водій має оптимальний огляд навісного обладнання практично в усіх робочих положеннях. Це дозволяє проводити ще більш точну завантаження і підвищує комфорт водія при тривалих робочих завданнях. Додатково кабіна амортизована і забезпечує водієві комфорт їзди і обслуговування на рівні машин Fendt. Привід ходової частини регулює розподіл потужності і дозволяє безступінчатий рух до 40 км / ч.

 

Телескопічний навантажувач доступний з різними шинами, як для переважного використання на твердій поверхні, так і з широкими польовими шинами для розширеного спектру польових робіт. Опціонально доступне регульоване по висоті причіпний пристрій і пневматична установка для гальмівної системи причепа роблять його дуже гнучким для застосувань в транспортних роботах.

 

Модель Fendt Cargo T955 вперше була представлена ​​ на виставці «Agritechnica 2019».

До 2020 заплановано розширення серії Fendt Cargo T.

 

 

ИА «Инфоиндустрия»