Ідеальний комбайн корпорації AGCO відзначений нагородою “Red Dot”

Комбайн Ideal Fendt корпорації AGCO відзначений нагородою «Red Dot: Кращий з кращих» в категорії комерційних транспортних засобів премії Red Dot Design Award: Product Design 2018. Церемонія нагородження пройшла 9 липня в театрі Аальто німецького міста Ессен. Про це повідомляє fendt.com.У 2018 році на участь у премії Red Dot було подано 6300 заявок з 59 країн. Нагороди «Red Dot: Кращий з кращих» присудили лише 1,1% номінантів. В еліту конкурсу 2018 року комбайн Fendt Ideal увійшов разом з іншими переможцями — такими ексклюзивними моделями як спортивні автомобілі Ferrari Portofino і McLaren 720S.

Ерік П.Гансотія (старший віце-президент, підрозділ Global Crop Cycle і сервіси Fuse AGCO) і Баррі О’Шеа (віце-президент і керівник виробничої лінії, підрозділ Global Gold Harvesting AGCO)

Fendt Ideal — це принципово новий і високоефективний комбайн для збирання врожаю, створений з урахуванням вимог фермерів і механізаторів усього світу. Машина демонструє новий рівень ефективності роботи в полі і відрізняється дуже високою продуктивністю.

«Передовий дизайн цього високопродуктивного комбайна демонструє новаторський підхід і готовність відповідати вимогам майбутнього. Комбайн Ideal відзначається зручністю в експлуатації, продуктивністю і потужністю», — обґрунтували свій вибір члени журі.

Фахівці відзначили елегантний дизайн, продуману ергономіку кабіни і чудовий круговий огляд.

«Комбайн Ideal — це результат багаторічних досліджень і розробок, командної роботи фахівців різних областей і застосування передового досвіду галузі. Ми постійно шукаємо нові, інноваційні та екологічні рішення для фермерських господарств, які очікують від нас кращого. Комбайн Ideal відмінно демонструє місію корпорації AGCO: пропонувати високотехнологічні машини фермерам, які забезпечують світ продуктами харчування», — сказав старший віце-президент підрозділу «Глобальне землеробство та сервіси Fuse Connected» Ерік Хансотія.

tractorist.com

Інфоіндустрія

Читайте нас у Telegram

Пов’язані теми:

Популярні новини

Підпишись на Infoindustry