Індія вимагає від експортерів високоякісних яблук

Польські експортери змушені припинити поставки яблук в Індію в поточному сезоні. Виною цьому неналежна якість продукції. За словами виробників, вони не можуть гарантувати експортні партії яблук однорідної якості, до якої звикли індійські споживачі, – повідомляє Agri-gator. Мохамед Мараван з польської компанії Sarafruit заявив про те, що в даний момент кілька трейдерів все ще зберігають свою продукцію, в надії збути яблуко за вигіднішою ціною. «Але низька якість яблук в цьому сезоні не дозволяє цій стратегії бути успішною» – зазначає Мараван.

За його словами, сезон видався не зовсім вдалим для садівників. Протягом останніх кількох місяців ціна на яблуко була принизливо низькою. Багато з виробників навіть перестали належним чином дбати про свої сади.

Той факт, що індійські торговці будуть шукати нових постачальників, абсолютно не дивує Мохамеда Маравана. Польське яблуко просто не зможе «витримати» такий тривалий переїзд. «До того часу, коли продукція досягне ринку, покупцям явно не сподобається те, що вони побачать. У поточному сезоні польські експортери абсолютно точно не зможуть гарантувати якість, до якої звикли споживачі» – додає Мараван. Agri-gator 

Інфоіндустрія

Читайте нас у Telegram

Пов’язані теми:

Популярні новини

Підпишись на Infoindustry