JCB Loadall 532-60 AGRI, маніпулятор спеціально для тваринництва

Loadall 532-60 AGRI є новим доповненням до сімейства телескопічних навантажувачів JCB Loadall серії III. В основному це стосується тваринництва. Маніпулятор пропонує більш передові технології, більш високу ефективність роботи і новий рівень комфорту.

Loadall 532-60 AGRI має нову кабіну Command Plus, яка поєднує в собі місткість, максимальну оглядовість і тиху обстановку. Навантажувач має переваги більш високого модельного ряду в категорію стріли довжиною 6 м. Модель має потенціал для підвищення продуктивності на молочних і інших тваринницьких фермах.

Цікаво, що Loadall 532-60 пропонує ті ж значення, що і маніпулятор нового покоління 532-70. Однак новий 532-60 має більш компактні розміри. Адекватні розміри  дозволяють маніпулятору переміщатися всередині і навколо сільськогосподарських будівель. Однак маніпулятор може працювати навіть при укладанні і завантаженні грузів. Там, де доступ до ускладнених місцях , Loadall 532-60 можна придбати з 20-дюймовими шинами, щоб зменшити висоту машини до 2,40 м.

Маніпулятор оснащений 4,4-літровим двигуном EcoMAX JCB потужністю 109 к.с., який забезпечує відмінні робочі характеристики і крутний момент для вантажно-розвантажувальних і повторюваних завдань (цикли завантаження). Двигун з’єднаний з чотириступінчастою коробкою передач, яка управляється за допомогою джойстика. Він також управляє іншими функціями маніпулятора — гідравлікою, підвіскою або автоматичним вибиванням липких матеріалів з вилок або ложок, вивантаженням зерна з ложки з точністю або поступовим вибиванням силосу і кукурудзяного силосу з вилок . Маніпулятор має нову кабіну, яка раніше була представлена ​​на більших моделях. Лобове скло цільне , оператор має жодних перешкод вперед і вгору. Низький важіль, великі бічні і задні вікна, компактний набір систем, що відповідають сучасним стандартам викидів — все це забезпечує хорошу видимість навколо машини.

Максимальна швидкість машини на шинах 380/75 R20 становить 33 км / год, а на шинах R0 460/70 R24 — 40 км / год