JCB знижує виробництво через коронавірус

JCB знижує рівні виробництва на британських заводах через очікувану нестачу компонентів у китайських постачальників, які постраждали від спалаху коронавіруса.

Дію вступає в силу негайно, що означає скорочення робочого тижня приблизно для 4000 співробітників JCB і торгового центру агентства, а також негайне припинення всіх понаднормових робіт.

Заходи були обговорені з профспілкою GMB і передбачатимуть введення 34-годинного робочого тижня для працівників британського виробництва до подальшого повідомлення. Співробітникам JCB буде виплачуватися 39-годинний тиждень, і вони будуть оплачувати робочі години, повертаючи їх пізніше в цьому році.

«Порушення ланцюжка поставок компонентів у Великобританії відбувається в той час, коли попит на продукти JCB дуже сильний, тому, хоча цей курс дій дуже невдалий, абсолютно необхідно захистити бізнес і нашу базу навичок», — сказав JCB. головний операційний директор Марк Тернер.

Пан Тернер додає, що «Тим не менше, більше 25 відсотків постачальників JCB в Китаї залишаються закритими, а нововиявлені постачальники працюють із зменшеною потужністю і намагаються доставити вантажі», — зазначив він.

«Тому очевидно, що входять поставки певних компонентів від китайських партнерів будуть перервані в найближчі тижні, оскільки вони прагнуть поповнити свої запаси. Це неминуче означає, що у нас не буде необхідної кількості деталей, необхідних для побудови нашого прогнозованої кількості машин в короткостроковій перспективі. Ці заходи забезпечать те, що, хоча ми будемо виробляти машини в кількості, меншій, ніж очікувалося, ми будемо робити це з такою ж кількістю співробітників, чиї навички нам знадобляться для виконання замовлень клієнтів, коли ситуація повернеться до нормального життя ».

Компанія стежить за ситуацією і очікує підвищення рівня виробництва після того, як цей період перебоїв з поставками закінчиться.