Колір не єдина зміна на нових комбайнах CLAAS Lexion

До цього часу ви, швидше за все, бачили нові зернові комбайни CLAAS Lexion, які були випущені в Північній Америці в минулому році . За словами компанії, традиційні кольори дають користувачам CLAAS почуття ностальгії, об'єднуючи брендинг. Але, як пояснює Ерік Рабі з Claas Шону Хейни з RealAgriculture на Agritechnica 2019, в новому комбайні Lexion ...

До цього часу ви, швидше за все, бачили нові зернові комбайни CLAAS Lexion, які були випущені в Північній Америці в минулому році . За словами компанії, традиційні кольори дають користувачам CLAAS почуття ностальгії, об’єднуючи брендинг. Але, як пояснює Ерік Рабі з Claas Шону Хейни з RealAgriculture на Agritechnica 2019, в новому комбайні Lexion набагато більше змін, ніж просто в нових кольорах.

«Прямо зараз ми говоримо людям — і це правда — що більше 60 відсотків цього комбінату змінилися. Так що це був не просто макіяж або реконструкція, це були дійсно динамічні зміни не тільки всередині машини, але і з точки зору комфорту оператора, а також з точки зору технічного обслуговування  », — говорить Рабі. «Працювати з комбайном — це одне, але щоб підтримувати його в роботі, потрібно набагато більше з точки зору технічного обслуговування — не тільки від наших дилерів, але і, очевидно, від наших клієнтів. Тому ми спробували вирішити деякі з цих питань ».

Одним з найбільш значних змін, внесених в комбайн Claas, є збільшення потужності у всьому діапазоні.

«Тому, якщо ви подивитеся конкретно на нашу систему APS, розглядаючи в ній містяться компоненти, багато з них стали більше. Таким чином, дизайн, який у нас був, APS на комбайні Lexion протягом ряду років, виявився для нас дуже надійною операційною платформою. Отже, тепер ми скористалися можливістю, скажімо,  якщо ми зробимо деякі з цих компонентів більш великими, ми підкріпимо це більшою потужністю, деякою більш високою швидкістю розвантаження, деякими вищими місткістю зернового бункера; знову ж таки, це все про різних компонентах, які входять в комбайн. А комбайн — це поєднання речей ».