Krone розширює програму прес-підбирачів лінійкою VariPack

На «Агрітехніка» в Ганновері Krone представляє свою нову лінійку рулонних прес-підбирачів. З новими ремінними прес-підбирачами Krone виділяє свою компетентність спеціаліста по заготівлі основного корму і вже сьогодні пропонує прес-підбирач, сконструйований спеціально для заготовки сухого врожаю, і підкуповує високою продуктивністю і показовою щільністю пресування.

VariPack поставляється у вигляді VariPack V 165 XC Plus (розміри рулонів від 0,80 до 1,65 м) і V 190 XC Plus (від 0,80 до 1,90 м).
У пресувальній камері перебуває чотири, шириною по 275 мм плоских ременів, що працюють зі швидкістю обертання 130 м / хв., І з високим ущільненням сухої рослинної маси такої, як сіно, солома і сіно підвищеної вологості. Як сила пресування, так і значення м’якості серцевини зручно регулюється з сидіння трактора за допомогою терміналу. М’яка серцевина регулюється щодо інтенсивності та розміру за трьома різними ступенями; адаптація до  матеріалу проводиться швидко і просто.

Абсолютною «родзинкою» є швидке викидання рулону. Менш, ніж за 5 секунд відкривається і закривається задній борт. Для більшого комфорту їзди високопродуктивна техніка для сухої рослинної маси має автоматичну функцію управління заднім бортом: обв’язування сіткою запускається автоматично; також електронний блок робить управління, відкриття і закриття заднього борту.

Високопродуктивний інтегральний ротор з легким ходом
При VariPack Krone робить ставку на перевірених елементах, таких як, наприклад, підбирач EasyFlow без направляючої бігової доріжки. Ширина захвату становить 2150 мм і тим самим без проблем обробляє також широкі валки. Спіральне розташування зубів забезпечує рівномірний потік корму; корм направляється ззовні всередину і тим самим найкращим чином розподіляється по всій ширині ріжучого ротора.
Серійно нові прес-підбирачі оснащені високопродуктивним інтегральним ротором з ріжучим апаратом на 26 ножів; відстань між ножами становить 42 мм і 84 мм (2-е перемикання), ножі можуть швидко підлаштовуватися під відповідну  культуру. Діаметр ротора становить 530 мм, що забезпечує високу продуктивність, і навіть великі валки без проблем проводяться через ріжучий апарат. Завдяки інноваційній узгодженості не потребує управління підбирача і інтегрального ротора VariPack має дуже малу кількість рухомих частин, що означає не тільки мінімальне технічне обслуговування, але також одночасно менший знос. Для ідеальної ефективності і мінімальних витрат на технічне обслуговування ротор і підбирач приводяться в дію за допомогою всього лише одного ланцюга великого розміру (1 ¼ дюймів).

Точний зріз і показовий комфорт
Кількість ножів може вибиратися або змінюватися гідравлікою з кабіни трактора (26/13/13/0). У разі забивання кормової масою ножова касета може зручно і просто опускатися з трактора для видалення забивання. При цьому втрати корму не виникає, так як прибирають культура навіть при блокуванні далі прямує в пресувальну камеру. Наскільки практичний, настільки і зручний активний механізм перемикання ножів: так ножі гідравлічною системою вдавлюються в ножові шліци і відповідно надійно активуються і деактивуються. Зрозуміло, кожен ніж індивідуально захищений від перевантаження; крім того, ножі просто і швидко витягуються ззаду з машини.

В’язальний пристрій нового VariPack також виграє щодо комфорту та зручності при експлуатації. Серійно прес-підбирачі пропонуються з обв’язування сіткою (опція – ШПАГАТНА в’язка); тим самим серійно спускний лоток сітки може вкладатися просто, швидко і без великих витрат сил. Завдяки фіксованому штовхачу сітки протягування шпагату є дуже простим; подача сітки в пресувальну камеру працює автоматично за допомогою гідравлічного  важеля для управління сіткою без попереднього вальца. Так прес-підбирач може швидко і надійно управлятися навіть не навченими механізаторами.

Також новий VariPack виграє в аспектах техобслуговування: підшипники і ланцюги автоматично змащуються під весь час роботи. Всі приводні ланцюги натягуються до того ж за допомогою автоматичного натяжителя ланцюга. Крім того, конструкція прес-підбирача зі скошеними поверхнями зроблені так, щоб уникнути скупчення бруду. Серійно VariPack оснащений щадними грунт шинами 500 / 55-20; в додаткової комплектації поставляються також варіанти 500/60 R 22,5 і 600/50 R 22,5.

“У нашій новій серії VariPack ми пропонуємо практичні та зручні в обслуговуванні прес-підбирачі для сухої прибирається маси, такий як, наприклад, сіно, солома і сіно підвищеної вологості”, говорить доктор Клаус Мартенс, керівник напрямку прес-підбирачів та обмотують техніки Krone. Таким чином, ми залишаємося відданими нашу вимогу до себе, що ми можемо надати нашим замовникам повний асортимент продукції. Основою цього була подальша розробка пасової системи; це дозволяє отримувати не тільки високу щільність пресування, але також витримувати значно більші навантаження і досягати більш тривалого терміну служби, ніж кілька років раніше.Це підтверджує також наш виключно позитивний досвід з використовуваними в усьому світі машинами VariPack, спресовані вже більше 170.000 тюків. ”

 

ІА «Інфоіндустрія»

Читайте нас у Telegram

Пов’язані теми:

Популярні новини

Підпишись на Infoindustry