KSG Agro збільшує виробництво і модернізує свинокомплекс

KSG Agro за 9 місяців 2021 р збільшив обсяг реалізації свиней в живій вазі на 17,4% в порівнянні з аналогічним періодом минулого року. Про це повідомила прес-служба агрохолдингу.

Агрохолдинг KSG Agro за 9 місяців 2021 р. збільшив обсяг реалізації свиней в живій вазі на 17,4% в порівнянні з аналогічним періодом минулого року — з 5 667 т до 6 653 т .

За словами голови Ради директорів KSG Agro Сергія Касьянова, основними причинами збільшення обсягу реалізації свиней у живій вазі стало оновлення поголів’я та поліпшення якості й структури комбікормів. «У рамках програми оновлення та омолодження поголів’я ми в нинішньому році придбали 1 тис. свиноматок датської породи Dunbred, що дозволило замінити свиноматок основного поголів’я і, таким чином, збільшити народжуваність поросят високоякісної генетики, — коментує Сергій Касьянов. — Крім того, нам вдалося суттєво покращити якість комбікормів, завдяки комплексній програмі партнерства з компанією Cargill. В її рамках ми не тільки підвищили кваліфікацію персоналу, а й модернізували обладнання, й створили сучасні лабораторії».

Нагадаємо, що в даний час обсяг виробництва комбікормового заводу KSG Agro становить 120 т на добу й 2500 т в місяць. В якості сировини використовується власна сільгосппродукція холдингу — кукурудза, пшениця, ячмінь, сорго, а також придбані у Cargill добавки-префікси.

За словами керівника м’ясного бізнес-напрямку агрохолдингу KSG Agro Олександра Долженко, в даний час здійснюється підготовка до модернізації свинокомплексу в Ниві Трудовій (Апостолівський район, Дніпропетровська область). Проєктна документація майбутніх робіт вже затверджена.

 

Інфоіндустрія