Kubota представила 300-сильний двигун. Це відкриває шлях до виробництва більш потужних тракторів.

Японський виробник сільськогосподарської та будівельної техніки Kubota в цьому місяці на американській будівельній виставці CONEXPO 2020 представив шестициліндровий дизельний двигун з робочим об'ємом 7,5 л і потужністю 228,4 кВт (310 к.с.). В результаті Kubota зможе виробляти власні більш потужні трактори протягом декількох років.

Двигун S7509 відповідає останньому стандарту викидів Stage V. Двигун оснащений фільтром сажі і селективним каталітичним відновленням —  AdBlue. Двигун не буде запущений в серійне виробництво до 2023 року.

До сих пір Kubota випускала тільки дизельні двигуни меншого розміру. Він використовує двигуни в своїх машинах, а також поставляє їх іншим виробникам сільськогосподарської техніки. Двигуни Kubota можна знайти в невеликих тракторах або навантажувачах в сільськогосподарському і будівельному секторах. Kubota є лідером на ринку двигунів потужністю до 75 кВт (100 к.с.). Його найпотужніший двигун можна знайти в M7172 — чотирициліндровий двигун потужністю 125 кВт (170 к.с.). Амбіції Kubota, або, точніше, підрозділи силових агрегатів, очевидні — стати лідером в області двигуна потужністю 300 к.с. протягом декількох років. Тому можна очікувати, що новий S7509 буде пропонуватися і іншим виробникам машин. У той же час він відкриє шлях для виробництва власного трактора з власним потужним двигуном. Японці не приховують того, що хочуть запропонувати потужні трактори. Однак поки йому доводиться працювати з канадцями — Kubota в Північній Америці співпрацює з виробником тракторів Versatile. Він виробляє для КуботиТрактори Nemesis (Kubota — M8) з 150 кВт (210 к.с.) і двигунами Cummins. Ці трактори не доступні під маркою Kubota M8 в Європі. Але є інформація, що Versatile хоче запропонувати моделі Nemesis в Європі. В даний час в Росії будується виробничий завод.