Landini має новий зовнішній вигляд

На італійській виставці Fieragricola в Вероні відбулася світова прем'єра нового трактора Landini 7 Robo-Six від італійської компанії Landini, яка разом з McCormick входить в групу Argo Tractors.

Нова серія Landini 7 Robo-Six оснащена 6,7-літровим двигуном FPT 6 з 24-клапанною технологією. Двигун відповідає останньому стандарту викидів Stage V з використанням каталізатора окислення (DOC) і селективного каталітичного відновлення (SCR) для очищення вихлопних газів. Виробник зазначає, що ці поліпшення роблять Series 7 лідером інновацій, стилю і комфорту.  На додаток до ексклюзивної версії Dynamic, трактор також буде продаватися в базовій версії Active. Версія Dynamic оснащена більш високим обладнанням і гідравлічним насосом CCLS з закритим центром 123 л / хв (опціонально 160 л / хв).

Мета при розробці нового дизайну полягала в тому, щоб відрізнити новий трактор від свого корпоративного близнюка McCormick X7.6 VT-Drive, який був представлений в Ганновері в листопаді минулого року. Вони відрізняються один від одного дизайном і трансмісією Robo-Six. У порівнянні з існуючими тракторами Landini, нова семимісна модель більш приваблива. На даху встановлено 12 нових світлодіодних робочих фар. Ще вісім присутні на тракторі для огляду 360 °.

Комфорт Landini 7-230 Robo-Six знаходиться на високому рівні, трактор зручний у використанні. Висока якість використовуваних матеріалів,  простора і тиха кабіна залишається перевагою. Нова функція — електричний нахил рульового колеса за допомогою перемикача і важеля регулювання висоти. У кабіні ми бачимо 12-дюймовий сенсорний екран DSM, що відображає нові меню для настройки функцій трактора і призначених для користувача панелей для витрати палива і т. Д Передня / задня камера також може відображатися на моніторі. APS (Auto Powershift) також підвищує комфорт водіння і забезпечує оптимальне і автоматичне перемикання передач і перемикання передач залежно від швидкості і адаптації навантаження. Система зменшення рульового колеса Eazysteer доступна для меншої напруги при обертанні трактора.

Система наведення трактора поставляється Topcon Agricole. Оцініть продуктивність трактора, експлуатаційні витрати, виміряйте витрата палива і перевірте сервісні оповіщення через портал управління Landini Fleet.

Інфоіндустрія