Lebosol Schwefel 800 OD – перше в Україні добриво в поєднанні з родентицидною дією

Schwefel 800 OD  - висококонцентроване рідке добриво, використовується для попередження та усунення нестачі сірки, а також діє  як  захист від мишей.

Проблема навали мишоподібних гризунів не нова – від неї страждають українські поля з року в рік , що ставить під загрозу отримання майбутнього врожаю в запланованих обсягах.
В зв’язку з забороною  використання  деяких пестицидів в Європі, компанія Lebosol розробила продукт, який захистить ваші поля від мишей, при цьому не зашкодить навколишньому середовищу.

   Основна перевага цього продукту – надійний захист полів від гризунів, що особливо актуально для озимих культур таких як, ріпак та пшениці.

Як саме Schwefel 800 OD  діє на мишей?

 Schwefel 800 OD  переводить мишей у стан глибокого сну, в них з’являється відчуття ситості та  млявість, стають легкою здобиччю для природних ворогів,  беззахисні перед морозами та надмірною вологістю. Всі ці фактори  значно зменшують популяцію мишей.  Оброблені культури миші уникають протягом тривалого часу. Препарат абсолютно безпечний для людини та навколишнього середовища.

Також,  крім основного свого призначення  Schwefel 800 OD  є джерелом сірки.  Відіграє важливу роль в регуляції азоту всередині рослини, впливає на врожайність, енергетичну цінність, вміст білка та якість зерна, особливо в зернових культурах.

Інфоіндустрія

за матеріалами biofert.com.ua