Lemken представив сівалки в новому дизайні

Механічна сівалка Saphir і пневматична сівалка Solitair 9 мають новий вигляд. У той же час, обробка і простоте використання були покращені. Система дозування і зберігання з перевіреними паралельними дводисковими сошниками з роликами контролю глибини залишається незмінною

Новий Saphir 9 має електронне управління EcoDrill, яке управляється через термінал LET-40 з сенсорним дисплеєм. Резервуар був змінений і тепер його легше закривати за допомогою пластикової кришки. Для полегшення наповнення BigBags нову кришку паливного бака можна відкрити дуже широко. Конструкція ходової решітки, стикувальній платформи і поручня була поліпшена, і тепер кришка захищає бічні органи управління, такі як важіль на нижній кришці.

Solitair 8+ і 9+ також мають сучасний дизайн бака і пластикову кришку. Особливо тиха повітряна турбіна, перенесена від Solitair 25 балів з більш низьким споживанням масла. Кнопка калібрування на пристрої позбавляє фермера від необхідності йти до трактора для каліброваного тесту. Підйом також був поліпшений, і грати можна скласти. Це значно полегшує дозування і калібрування чаші.

Saphir 9 і Solitair 8 + / 9 + можуть бути оснащені маркуванням перед появою і більш стабільною бороною Solitair 25. Окремі борони встановлені на задніх сошниках і надійно покривають два ряди насіння. Компактна борона може бути швидко піднята і легко адаптована до різних умов.