Лідером реєстрації на порталі Є-data витрати є Київська область

За підсумками річного звіту Державної установи «Відкриті публічні фінанси» станом на грудень 2020 року лідером реєстрації на порталі Є-data витрати є Київська область з показником реєстрації 84%. Також до лідерів увійшли з 81% реєстрації Житомирська, Харківська та Чернівецька області. Менша активність із реєстрацією спостерігаються  у Донецькій, Луганській, Івано-Франківській областях, де звітують на рівні від 35% до 58% та АР Крим – 3 % реєстрації.

Станом на сьогодні на порталі звітують та виконують закон 68% (49 тис.) розпорядників та одержувачів коштів та  36 % (1291) державних підприємств.  Про це повідомляє ДУ «Відкриті публічні фінанси».

Залишаються державні установи, які не зареєстровані на порталі та не виконують Закон України «Про відкритість використання публічних коштів». Серед таких установ два міністерства: Міністерство культури та інформаційної політики та Міністерство з питань стратегічних галузей промисловості.

Проте важливим є не тільки факт наявності реєстрації кабінетів організацій, а їхня активність з оприлюднення інформації на Єдиному державному веб-порталі використання публічних коштів. На зараз на порталі оприлюднено понад 58,6 млн документів.

Інфоіндустрія